Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се намира дебитомерът на Мареа 2.4 JTD - снимки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се намира дебитомерът на Мареа 2.4 JTD - снимки?

    Трябват ми снимки ако е възможно на двигатела на Мареа 2.4 JTD, и по- точно да се вижда къде се намира дебитомера. БлагодаряДопълнено заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Фиат Мареа 1,9 jtd

    #2
    mobile.bg
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Съжалявам за отклонението, но ми стана интересно, защо са нужни точно снимки ? Може би знаеш че дебитомерът се намира между въздушния фиултър, и турбината, все пак караш 1.9 JTD, но с какво биха помогнали снимките ?

      Коментар


        #4
        Явно няма представа как изглежда и затова иска снимки.
        Marea Weekend HLX Jtd 110

        oO(_)____////____(_)Oo

        Коментар


          #5
          За да пратя снимка на един приятел които не е на ясно какво е това да провери на една мареа дали стои или е продаден, защото той има възможност да я погледне директно.
          Фиат Мареа 1,9 jtd

          Коментар


            #6
            Зачетох се снощи в един голям спор на колеги / с участието на ogi и др. / за диагностика на дебитомер и ми стана интересно дали са взаимозаменяеми при 1.9 и 2.4 защото така и не разбрах. Голямо шоу беше, ако бяха лице в лице участващите в спора Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
            Фиат Мареа 1,9 jtd

            Коментар


              #7
              Провери в mobile.bg както ти е казал колегата emzo. Знам че има, такава снимка .hint: fiat marea дизел , 4-та стр.
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                Така като гледам в mobile.bg TD-зелите и 1.9 и 2.4 нямат дебитомери, прав ли съм
                Фиат Мареа 1,9 jtd

                Коментар


                  #9
                  Задай си както трябва въпроса, защото нищо не ти се разбира !
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    1.9td и 2.4td имат ли дибитомери? Така съм го задал защото по мое запитване ме напътиха да видя снимки в mobile.bg къде е дебитомера на 2.4 jtd , а като гледам турбо дизелите /TD/ нямат.
                    Фиат Мареа 1,9 jtd

                    Коментар


                      #11
                      Имат
                      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                      Kawasaki ER-6n'2012

                      Коментар


                        #12
                        Jak написа:
                        1.9td и 2.4td имат ли дибитомери? Така съм го задал защото по мое запитване ме напътиха да видя снимки в mobile.bg къде е дебитомера на 2.4 jtd , а като гледам турбо дизелите /TD/ нямат.
                        1,9ТD има MAF-sensor,a 2,4 TD има VAF-sensor.Някои и двата ги наричат дебитомери,но са различни.

                        Коментар


                          #13
                          Stefan Hadjov написа:
                          Jak написа:
                          1.9td и 2.4td имат ли дибитомери? Така съм го задал защото по мое запитване ме напътиха да видя снимки в mobile.bg къде е дебитомера на 2.4 jtd , а като гледам турбо дизелите /TD/ нямат.
                          1,9ТD има MAF-sensor,a 2,4 TD има VAF-sensor.Някои и двата ги наричат дебитомери,но са различни.
                          Трябва да се отбележи, че единия 1.9ТД има дебитомер, а другия 1.9ТД няма дебитомер.Пак стигаме до конкретен случай.А и конкретно по темата -> снимката отбелязан с червената стрелка.
                          Прикачени файлове
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Сега ми стана интересно, снимката я видях в mobile.bg, кой 1.9ТД няма дебитомер. А и затова попитах за ТД- зелите дали имат защото по снимките не видях.
                            Фиат Мареа 1,9 jtd

                            Коментар


                              #15
                              НЯма дебитомер ТД 75. ТД 100 има, или поне втората му версия със сигурност (98 г.)

                              Коментар

                              Working...
                              X