Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За моята кола '98 година коя компания да избера за КАСКО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Stefanaki написа:
    Не забравяй, че си купуваш и спокойствие. Не се интересуваш къде си спрял (да не си на някой на мястото), заключил ли си колата и други неща, които са в състояние да накарат съня ти да е малко по-спокоен. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
    Купуваш си самозаблуда, че си защитен :D . Питай препатилите с тоталки какво спокойствие са си купили в действителност. И във форума има такива хора. В крайна сметка застраховката авто-каско е пирамида. Печелят със сигурност застрахователите, те са върха на пирамидата. Печелят и застрахователните измамници, но това е друга тема. Печелят и хората, които при застрахователно събитие получават по-голямо обезщетение, отколкото са платили за застраховката. Те са малко по-надолу в пирамидата. Всички останали застраховани губят повече или по-малко, те са основата на пирамидата.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #17
      snake написа:
      Stefanaki написа:
      Не забравяй, че си купуваш и спокойствие. Не се интересуваш къде си спрял (да не си на някой на мястото), заключил ли си колата и други неща, които са в състояние да накарат съня ти да е малко по-спокоен. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
      Купуваш си самозаблуда, че си защитен :D . Питай препатилите с тоталки какво спокойствие са си купили в действителност. И във форума има такива хора. В крайна сметка застраховката авто-каско е пирамида. Печелят със сигурност застрахователите, те са върха на пирамидата. Печелят и застрахователните измамници, но това е друга тема. Печелят и хората, които при застрахователно събитие получават по-голямо обезщетение, отколкото са платили за застраховката. Те са малко по-надолу в пирамидата. Всички останали застраховани губят повече или по-малко, те са основата на пирамидата.
      Може и да се самозаблуждавам, но когато колата ми я ударят на паркинг и избягат, когато я оберат или има друга щета, за която няма покритие по ГО и МВР не открие виновника (до сега не съм чул за разкрит наркоман, обрал автомобил и после възстановил щета) предпочитам да съм застрахован.
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #18
        Stefanaki написа:
        snake написа:
        Stefanaki написа:
        Не забравяй, че си купуваш и спокойствие. Не се интересуваш къде си спрял (да не си на някой на мястото), заключил ли си колата и други неща, които са в състояние да накарат съня ти да е малко по-спокоен. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
        Купуваш си самозаблуда, че си защитен :D . Питай препатилите с тоталки какво спокойствие са си купили в действителност. И във форума има такива хора. В крайна сметка застраховката авто-каско е пирамида. Печелят със сигурност застрахователите, те са върха на пирамидата. Печелят и застрахователните измамници, но това е друга тема. Печелят и хората, които при застрахователно събитие получават по-голямо обезщетение, отколкото са платили за застраховката. Те са малко по-надолу в пирамидата. Всички останали застраховани губят повече или по-малко, те са основата на пирамидата.
        Може и да се самозаблуждавам, но когато колата ми я ударят на паркинг и избягат, когато я оберат или има друга щета, за която няма покритие по ГО и МВР не открие виновника (до сега не съм чул за разкрит наркоман, обрал автомобил и после възстановил щета) предпочитам да съм застрахован.
        Напълно съм съгласен, затова в тези възможни случаи е по-добре да сме с КАСКО, защото лошото като идва не пита и винаги изненадва
        Фиат Мареа - седан, 1.8 16V бензин, 97г., 113 к.с.(83KW)

        Коментар


          #19
          Аз пък 10 години си правя каска и досега не съм зел един лев...като се замисля колко пари съм дал, можеше още една кола да си купя

          Коментар


            #20
            Колеги, Че ще я застраховам, ще я застраховам, но въпросът беше коя компания е подходяща за стари коли.Явно ще си карам с ДЗИ, че ще е втора година и ще е по-евтино.Благодаря на всички отзовали се,Може да се заключи темата, мисля.
            Brava 1.6 EL, '98
            182A4

            Коментар

            Working...
            X