Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хваща ли се двигателя ТД100 в Пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хваща ли се двигателя ТД100 в Пунто 1

    Здравейте колеги! Бихте ли ме иформирали (ако някой знае, и на мнения ще се радвам) хваща ли се двигателя ТД100 в Пунто 1, ако имате и снимки на захващането или да ме опътите къде да видя какво е. Мераклия съм на пролет/лятото да се захвана живот и здраве с един проект който е малко... хмм някои казват филм... Та плана е да сложа двигател ТД100 и ако стават сегашните ми скорости ( късички от Пунто 1 SX 1.7Д ) ще ускорява много бързо, зная че много неща трябва да се сменят, горивопроводи, генерация, окачване, електроника и така нататък... та, някой с нещо да помогне? Благодарско на всичкиП.с: Знам че е малко глупав този проект, всмисъл че защо направо не си взема пунто гт или нещо др, просто искам да покажа че и дизел колите са бегачки Поздрави на всички!! Модерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Punto SX 1.7D -57hp 1996 г. Ex
    Laguna RT 2.2D - 83hp 1995 г. Ex
    Brava SX 1.6 16v - 103hp 1999 г. Ex
    Laguna RT 1.9DTI - 98hp 1998 г. Driving
    Убий скороста - Спаси дете!

    #2
    По мои наблюдения няма да се събере в коша. Но все пак нека повечко колеги да споделят впечатления!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Един хмм как да го нарека, механик да речем, в сервиз за дизелови коли, ремонти на гнп-та, диагностика и т.н както и да е, ми предложи този двигател и ми сподели какво що трябва да се преправи Благодаря на всеки изказал се по моята налудничева малко, идея
      Punto SX 1.7D -57hp 1996 г. Ex
      Laguna RT 2.2D - 83hp 1995 г. Ex
      Brava SX 1.6 16v - 103hp 1999 г. Ex
      Laguna RT 1.9DTI - 98hp 1998 г. Driving
      Убий скороста - Спаси дете!

      Коментар


        #4
        цялата тази галимация ако стане успешна , това пунто ще "яде асвалта" братче ... успех ти пожелавам в проекта :D
        Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

        ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

        Коментар


          #5
          Въпроса не е каква занимавка е, въпроса е до каква степен човек е готов да скочи с двата крака и да постигне намисленото. Ако го направиш ще си се кефиш на уникално Пунто Затова аз казвам ДА на начинанието ))

          Коментар

          Working...
          X