Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Уно - Въпрос за маска

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Уно - Въпрос за маска

    Здравейте, от доста време имам едно фиатче, което леко полека оправям нещо по него, когато има излишен лев. Останаха ми няколка неща да ремонтирам по него и да му вдъхна нов живот. До тук съм налял доста пари в него и имам намерение да го довърша, но имам доста кофти проблем с маската на автомобила - не е стандартна. Фиата е с 4-ри фара и мигачите под тях. Въпросът е някаква идея от къде да си намеря такава маска или кой може да ми направи такава, кой модел се води и т.н. Всякаква информация ще ми бъде полезна. В по-голямата част от годината съм в София. Като на снимката изглежда колата, само че е чисто бяла на цвят. Липсва ми маската само. Благодаря на отзовалите се. http://picbg.net/pic.php?u=50562wiLx...0024&file=.jpg

    #2
    Един приятел имаше Уно с такава маска модела по спомен е 45 от 1983-84 г. и е 900 кубика, но колата вече не е негова, продаде я.
    Fiat Brava 1.2, 16V, 82 к.с., 2000 г.
    Fiat Uno 60, 1989г.

    Коментар


      #3
      Re: Фиат Уно - Въпрос за маска

      justus написа:
      Здравейте, от доста време имам едно фиатче, което леко полека оправям нещо по него, когато има излишен лев. Останаха ми няколка неща да ремонтирам по него и да му вдъхна нов живот. До тук съм налял доста пари в него и имам намерение да го довърша, но имам доста кофти проблем с маската на автомобила - не е стандартна. Фиата е с 4-ри фара и мигачите под тях. Въпросът е някаква идея от къде да си намеря такава маска или кой може да ми направи такава, кой модел се води и т.н. Всякаква информация ще ми бъде полезна. В по-голямата част от годината съм в София. Като на снимката изглежда колата, само че е чисто бяла на цвят. Липсва ми маската само. Благодаря на отзовалите се. http://picbg.net/pic.php?u=50562wiLx...0024&file=.jpg
      Толкова ли е трагична старата..неможе ли да се поправи или изобщо я няма?пп. а може за 30-40 кинта ...фарове и решетка http://209.85.129.132/search?q=cache...&ct=clnk&gl=bg

      Коментар


        #4
        Това за фаровете и решетката и аз съм си го мислил, но като стигнах до тук и се замислих, освен тях трябва и нова броня да слагам, защото горният и ръб е рязан за да се намести маската отгоре. Тоест ще остане пролука между фаровете и бронята около 2 пръста, искам да запазя предницата както е в момента, иначе нямаше да се хвана да я правя.По принцип търся някой, който да има Уно с такава маска и ако се съгласи да взема от него калъп по нея, за да мога да си отлея (плащам си за услугата). Никой не иска да се наеми да я прави, на толкова места съм ходил, уж много добри и след 2-3 дена "нещо не мога да я направя".Иначе двигателят е 1.5/75, с 5 врати.Колкото до старата маска, просто я няма.Unomen - този твой приятел има ли връзка с купувача на колата, тоест дали може да се свържа с него, ако е възможно. Благодаря ви.

        Коментар


          #5
          Тъкмо, ми се обади (бях го помолил да пита каква му е съдбата) и каза, че вече е на скрап за съжаление .
          Fiat Brava 1.2, 16V, 82 к.с., 2000 г.
          Fiat Uno 60, 1989г.

          Коментар


            #6
            Unomen - Мерси за съдействието

            Коментар

            Working...
            X