Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Капачка казанче течност чистачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Капачка казанче течност чистачки

    Здравейте Колеги,Нещо съм си загубил капачката за казанчето на течността на чистачките. Дали мога да приспособя нещо, не знам, едва ли се продават само капачки.И за да питате как съм я загубил, капачето се беше отчупило от държателя, който го държи към казанчето и явно съм забравил да го сложа като съм наливал течност или някой гений на някоя бензиностанция я е свършил тая работа.предварително благодаря за мненията.
    Brava 1.6 EL, '98
    182A4

    #2
    Re: Капачка казанче течност чистачки

    roro написа:
    Здравейте Колеги,Нещо съм си загубил капачката за казанчето на течността на чистачките. Дали мога да приспособя нещо, не знам, едва ли се продават само капачки.И за да питате как съм я загубил, капачето се беше отчупило от държателя, който го държи към казанчето и явно съм забравил да го сложа като съм наливал течност или някой гений на някоя бензиностанция я е свършил тая работа.предварително благодаря за мненията.
    Найлонче и ластик, ще свърши работа, но според мен ще се продава при официалния вносител (дори и с доставка след 10-15 дни)

    Коментар


      #3
      И аз си бях загубил капачката преди година.Но от някаква туба с масло капачката пасна перфектно като диаметър и резба.
      Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

      Коментар


        #4
        Само ако слагаш от друго нещо пробий малка дупчица с игла да взема въздух.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар

        Working...
        X