Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли разлики в блоковете HGT 147

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли разлики в блоковете HGT 147

    Здравейте, колеги. Въпроса ми е има ли разлика в блоковете на 147 коньовия мотор на Браво от различните години. Понеже ми предстои смяна на такъв и да знам от моята година (96-та) ли да търся или може и от други.Мерси!

    #2
    Най вероятно разлика в блоковете няма да има.За по сигурно провери в ePerа.Какво му има на твоя блок?

    Коментар


      #3
      Защото имам проблем с регистрацията на колата! Купих я и беше със сменян мотор и неможах да я регна в КАТ СТАРА ЗАГОРА ( колата е от Търговище )Намерих собственика на сменения мотор от Варна но той е Гъзар и отказва да си Бракува колата която отдавна не съществува и не я е отписал! Съответно се води този ДВГ още на кола от Варна и немога аз да регна тук...Въпроса е като си взема друг блок от морга .. какво ще ми трябва да си регистрирам колата?

      Коментар


        #4
        GarrettT4 написа:
        Защото имам проблем с регистрацията на колата! Купих я и беше със сменян мотор и неможах да я регна в КАТ СТАРА ЗАГОРА ( колата е от Търговище )Намерих собственика на сменения мотор от Варна но той е Гъзар и отказва да си Бракува колата която отдавна не съществува и не я е отписал! Съответно се води този ДВГ още на кола от Варна и немога аз да регна тук...Въпроса е като си взема друг блок от морга .. какво ще ми трябва да си регистрирам колата?
        Направо го изтрий и да ти я пишат без номер

        Коментар


          #5
          Shefy написа:
          GarrettT4 написа:
          Защото имам проблем с регистрацията на колата! Купих я и беше със сменян мотор и неможах да я регна в КАТ СТАРА ЗАГОРА ( колата е от Търговище )Намерих собственика на сменения мотор от Варна но той е Гъзар и отказва да си Бракува колата която отдавна не съществува и не я е отписал! Съответно се води този ДВГ още на кола от Варна и немога аз да регна тук...Въпроса е като си взема друг блок от морга .. какво ще ми трябва да си регистрирам колата?
          Направо го изтрий и да ти я пишат без номер
          Само дето ше го пратят на ренген, да се види номера, но дори и да не се види, ще образуват дознание срещу неизвестен извършител и тогава вече разправия с прокуратурата. При този вариант обаче вероятно ще може да се кара с транзитни номера, но ще тряя всеки месец да си удължаваш талона Съветвам те да окиселиш номера на мотора, за да не се чете, да потърсиш местния тарикат дето регистрира коли срещу заплащане в местния КАТ и проблема ще ти се реши много бързо ПП. нема да ти излезе повече от 150 кината, но му го кажи на тоя дето ше я регистрира, за да не стане гаф. В София и Перник имам човек за тая работа....ако си земеш и един гоуф задължително регистрация в Перник)))))))

          Коментар


            #6
            x

            да пернишки голф 2 -селската мечта Pк-пестен коня :D Наистина колега намери си човек да ти свърши работата

            Коментар


              #7
              Нещо по сериозно? Някой знае ли дали има значение от какво Браво 147 ще е блока? Такива работи с ТРЕТИРАНЕ на номера не искам да правя! Искам да питам дали ще трябва да минавам Технотест.. макар че не би трябвало щом сменям същия двг не с по-голям или от друга марка?

              Коментар


                #8
                GarrettT4 написа:
                Нещо по сериозно? Някой знае ли дали има значение от какво Браво 147 ще е блока? Такива работи с ТРЕТИРАНЕ на номера не искам да правя! Искам да питам дали ще трябва да минавам Технотест.. макар че не би трябвало щом сменям същия двг не с по-голям или от друга марка?
                Аз сериозно ти казвам...намери човек в местния Кат и разпитай...после мисли за смяна блокове..и да ако сменяш двг-то, ще те пратят на технотест да кажат онея лебеди , "това е същия двигател"...а се обзалагам, че само ще го погледне отдалече и ще каже ела да ти напиша документите и да ти взема 100 кинта. Също се обзалагам, че от технотест ще ти предложат услугата регистрация (независимо от номера на двг-то) миналата година срещу илядарка направиха едно чисто ново ML-AMG на 1+1 и го регистрираха. Странно седяха единствено мониторите монтирани в задглавниците на предните седалки

                Коментар


                  #9
                  Така разлика в блоковете разбрах че няма, също разбрах че ще си купувам окомплектован блок заради разликите в износването. Аз не искам да си пренабивам номера а мисля и за този на който някой СЛЪНЧЕВ ден ще продам въпросният автомобил..За моя случей ми трябва фактура от морга + документите които тя ще ми даде за произхода на двг-то, оттам отивам в КАТ давам им всичко на КУП, минавам си каналчето и не се занимавам повече с глупости! Така ще му е по-лесно и на другия собственик НЯКОГА..А за ТЕХНОТЕСТ.. който ми каза че трябва да минавам.. - ако сменям с по-голям мотор или с мотор от друга марка - тогава трябва да минавам технотест!Темата е за КЛЮЧ - научих това което ми трябваше

                  Коментар


                    #10
                    НОГО ШУМ ЗА НИЩО,НАМЕРИ ЧОВЕК В КАТ И GAME OVER,ПАК ЩОМ СИ РЕШИЛ ДА СИ САВЕСТЕН ГРАЖДАНИН БЪПРОС НА ГЛЕДНА ТОЧКА,С ТВОИТА ЧЕСТНА РЕГИСТРАЦИЯ САМО ДА ЗНАЕШ КОЛКО ДУПКИ ЩЕ ’’ПОПАЛНЯТ ПО ПЪТИЩАТА;;,ПРОСТО ИМА ХОРА КОИТО ТЕБ ЧАКАТ ЗА ЕДНО СТОЯНЧО ШЕ ТИ РЕШАТ СИЧКИ ГЛАВОБОЛИЯ,ПЪК ПОСЛЕ ЕДВА ЛИ НЯКОИ ЩЕ ТИ ГЛЕДА НОМЕРА НА ДВГ-ТО!!!!!!!!!!УСПЕХ

                    Коментар

                    Working...
                    X