Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново с марката - Смяна на табло на Пунто Кабрио?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Или махай,или незабавно оправяй газта!Предишното ми Пунто,макар и с перфектно монтирана уредба се запали точно от нея.Става просто за секунди.Лично аз повече никога няма да карам кола с АГУ.
    PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
    Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

    Коментар


      #17
      И аз това се чудя-да я махам ли газовата или не?Ще поизчакам още малко мнения и ще реша!

      Коментар


        #18
        DeepminD написа:
        И аз това се чудя-да я махам ли газовата или не?Ще поизчакам още малко мнения и ще реша!
        Колега, карал съм 10-тина автомобила на газ и един на метан...няма динамика, като на бензина, възможно е с времето да спре да работи добре на бензин, да гърми и да счупи кутията на филтъра, да ти се извади някой маркуч и още кво ли не, но па е по-тънканайка...Според мен ако на една кола и се сложи газ...то на бензин тряя да я забравиш, така че си прецени тънко на газ или по-динамично на бензин. Ако решиш да караш на газ.....ти предлагам да си вземеш чисто нов турски изпарител..мисля че се казваха ВОЛТРАН (50лв.) или да сервизираш стария..което май ще е едно и също, като пари. В крайна сметка ако ти я проверят и нагласят добре, няма да имаш проблеми.

        Коментар


          #19
          Аз като гледам е гърмяла май....на кутията са и строшени щифтчетата които я държат затворена...може и от друго да е ама знам ли?Сякаш клоня повече да махна газовото!Горе доло какъв разход дава това нещинце?

          Коментар


            #20
            Интересното е, че хората слагат газови ... ти я имаш пък искаш да я махаш... странно... иначе по темата никои неможе да те посъветва, сам трябва да решиш на какво държиш...

            Коментар


              #21
              Не е като да не съм се ядосвал с газови за това се чудя...както и да е..сега излиза друга дилема-всяко кабрио трябва да има хубава музика!Моята има само 4 фабрични говорители-2 в таблото и 2 на задните кори.Звука от тях е меко казно-недостатъчен.Имам усилватек,кабели и туба,които опитах да инсталирам в пунтото,но като стигнах до тубата и рабрах,че няма вкарване в багажника :D :D Някакви идеи как се озвучва това мъниче?Чувал съм,че му режат малката кора на багажника и слагат елипси....друго?

              Коментар


                #22
                По малка туба, по-силен говорител, и 4 нови читави за вътре .,..примерно hertz Ако тубата се разглабя, може да се опиташ да я сглобиш вътре...ако изобщо има шанс да се събере де

                Коментар


                  #23
                  Отново спънка!Днес пръснах гума в една огромна,покрита с вода дупка.СМених гумата...накладките бяха за смяна-сменихме и тях...в момента спирачките ми са по зле от колкото преди да сменя накладките като се има предвид,че старите бяха сринати изцяло...Педала на спирачките потъва до доло и чак тогава едва едва спира.Идеи защо?Обезвъздушихме само предните маркучета,тъй като само предни накладки са сменяни.Може ли проблема да е в това,че сме пропуснали задните?Моля за мнения!!!

                  Коментар


                    #24
                    Алюю има ли някой дет да даде акъл как?

                    Коментар

                    Working...
                    X