Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се регулира "хидравличен" съединител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се регулира "хидравличен" съединител

    Преди дни възникна въпрос от един приятел как се регулира съединител с хидравлично включване. Аз знам как се регулира само при "висок" педал на съединителя. Има ли начин да се промени височината, ако се задейства при много "нисък" педал?П.С. Знам, че е принципно нерегулируем

    #2
    И аз от кога се чудя Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    Коментар


      #3
      доколкото знам не можена старите ни служебни коли бяха такива и оттам съм чувал
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        NPD написа:
        И аз от кога се чудя Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
        Ама теб можем да те оправим, твоя педал е "на високо".

        Коментар


          #5
          нестава колега
          punto gt

          Коментар


            #6
            Хидравличен съединител не се регулира ако е много високо и ако започне да буксува се сменя с нов и всичко ще си дойде по местата всякъкво разбутване на регулировките при педала /за Фиат не съм сигурен дали има такива/ води само до проблеми

            Коментар


              #7
              stenli написа:
              Хидравличен съединител не се регулира ако е много високо и ако започне да буксува се сменя с нов и всичко ще си дойде по местата всякъкво разбутване на регулировките при педала /за Фиат не съм сигурен дали има такива/ води само до проблеми
              Случая когато буксува не го вземаме под внимание. Говоря за случаи, когато съединителя е нов, но включва при ниско положение на педала. Високото положение се регулира и то успешно.

              Коментар


                #8
                май постигнах някакъв резултат със съединителя, но ще стане ясно през следващата седмица когато я разходя за проба.
                Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

                Коментар


                  #9
                  emopeev написа:
                  май постигнах някакъв резултат със съединителя, но ще стане ясно през следващата седмица когато я разходя за проба.
                  Хайде да пишеш тогава. Тя бангията нова ще стане!

                  Коментар

                  Working...
                  X