Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

спортен филтър + пропан бутан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    спортен филтър + пропан бутан

    Здр колеги чудя се какво се получава при спортен филтър и газ един фр иска да си сложи но аз не виждам смисал слет като кара на газ колата е моноинжекцион без генерация според мен излишен разход на финанси .А вие какво ще кажете дайте мнения благодаря ви
    Фиат Пунто Мк1 99г малкото ми градско бижу 55 кончета
    Нисан Терано 2 с фейс лифт 2.7 ТДИ 123 кончета R20
    това няма умора за балканче

    #2
    доста погледи без никакви мнения
    Фиат Пунто Мк1 99г малкото ми градско бижу 55 кончета
    Нисан Терано 2 с фейс лифт 2.7 ТДИ 123 кончета R20
    това няма умора за балканче

    Коментар


      #3
      Колега ще ти кажа от личен опит аз карам на газ и имам спортен филтър, мога да ти кажа лично моето мнение че като сложих филтъра просто колата по леко се наема не казвам че усещаш някакъв приток на мощност просто по леко тръгва на ниски обороти
      Peugeot 307 2.0i ГИ
      ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

      Коментар


        #4
        може да тестваме но нз се си мисля че нещо няма да е както трябва но от опит глава не боли
        Фиат Пунто Мк1 99г малкото ми градско бижу 55 кончета
        Нисан Терано 2 с фейс лифт 2.7 ТДИ 123 кончета R20
        това няма умора за балканче

        Коментар


          #5
          x

          Аз също съм с спортен филтър и газ и нямам никакви проблеми по колата наистина почна да върви по добре.Пък и звука е.... .Между другото в началото не ми се чуваше много много филтъра а след 4-5 хиляди ... ся се чува кат ХГТ (а колата е 1.8 ) :D и така и не мога да си обясня за какво взе да се чува така силно.. . Предумството на Спортния филтър е че може да се пере и тка караш по дълго с него(поне аз).Моят съвет е слагаи пък квото стане.Само че ако зимаш по евтин земи си сложи 2женски чорапогащника за да не влиза прах.Че на бравото ми зацапа така стъпковия ...

          Коментар


            #6
            Няма да имаш никакъв проблем.Само ще трябва да го чистиш по-често,аз го правя на 3000км.Колата се държи чудесно :D
            БРАВА С КЛЮЧ
            Каква е максималната скорост при секса?
            - 68, защото при 69 се обръщате.

            Коментар


              #7
              С кви спортни филтри карате, че гледам тука някви K&N за по 150 лв.
              Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

              Коментар


                #8
                maskarata написа:
                С кви спортни филтри карате, че гледам тука някви K&N за по 150 лв.
                Тези прекалено скъпи,пък и за нащи коли няма смисъл Аз карам с YED преди 3г си го взех за 60лв и до сега не е мръднал,пера си го на всеки 3-4К много съм доволен от него
                Peugeot 307 2.0i ГИ
                ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                Коментар


                  #9
                  Да слага и дане му мисли И аз съм с YED 20 кинта са вече :P на газ съм :P
                  >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                  Коментар


                    #10
                    Fiat_Punto11 написа:
                    Да слага и дане му мисли И аз съм с YED 20 кинта са вече :P на газ съм :P
                    от каде може земем нещо по евтинко за проба само мисля че от руския пазар е добре
                    Фиат Пунто Мк1 99г малкото ми градско бижу 55 кончета
                    Нисан Терано 2 с фейс лифт 2.7 ТДИ 123 кончета R20
                    това няма умора за балканче

                    Коментар


                      #11
                      blagi4 написа:
                      Fiat_Punto11 написа:
                      Да слага и дане му мисли И аз съм с YED 20 кинта са вече :P на газ съм :P
                      от каде може земем нещо по евтинко за проба само мисля че от руския пазар е добре
                      абе става гледам тука по-нашия пазар в Димитровград ги има ... Аз специално го взех от магазин ... , но то е ясно ,че се е появил от пазара. Най-евтините са YED по елкторонните магазини са същите , само дето и м са надути цените... (Ще ви трябва и фланец за филтъра щото са с по-голям диаметър, аз моя си го направих от финка за гориво...)Но имам други идеи за пунто със спортен филтър... като изцяло се махне пласмасата над моноинежкциона и се сложи коляно на това място със скоба, после една алуминиева търба и на нея филтъра и някъде да има отвор на тъбата да може да се закачи маркуча с топлия въздух подаван от блока (економаизера) иначе зимата бая ще тресе без топъл въдух докато загрее...
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар


                        #12
                        x

                        моя е от руския пазар за 10лв и нямах никви ядове половин година ,но скоро го смених че от много пране.....

                        Коментар


                          #13
                          х

                          но задължително сложи от онея женските чорапогащници на филтъра да не влиза прах!

                          Коментар


                            #14
                            аз и сега карам без топъл въздух доволен сам не ми тресе не право мизерии.Когато е студена карам на бензинче,като загрее газчица
                            Фиат Пунто Мк1 99г малкото ми градско бижу 55 кончета
                            Нисан Терано 2 с фейс лифт 2.7 ТДИ 123 кончета R20
                            това няма умора за балканче

                            Коментар


                              #15
                              Аз карам с спортен филтър от тук-фирма: ОР ТУРБО ФИЛТЪР ООД. Град: 1324 София. Адрес: жк Люлин VІІ, бл.744. Управител: тел: 02/ 925 07 05. факс: 02/ 925 07 05
                              БРАВА С КЛЮЧ
                              Каква е максималната скорост при секса?
                              - 68, защото при 69 се обръщате.

                              Коментар

                              Working...
                              X