Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблеми със стартера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблеми със стартера

    Колеги снощи се опитах да запаля фиата,завъртях веднъж не запали да завартя 2 ри път да ама "не" все едно нямам ток,релетата цъкат а стартера никакви пеизнаци на живот,чукнах го пак не поиска мислех че някоя втулка е заяла,днес го свалих в гаража сложих го на менгемето и с акумулатора пробвах,пак не завъртя,след това с баща ми го разглобихме,четките си бяха на "6" обаче осетихме миризма на изгоряло,след оглеждане на всички части от него остановихме че е ротора.Предложете какво да направя,да нося целия стартер на ремонт и горе доло колко ли ще ми струва , или само ротора за пренавиване,или 2 ра ръка старртер да си взема,кое ще ми излезе наи евтино защото кризата яко ме е ударила.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .


    #2
    На мене ремонта на стартера ми излезе 120лв не съм сигорен какво са му сменяли но ми се видя доста
    Peugeot 307 2.0i ГИ
    ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

    Коментар


      #3
      jordan85 написа:
      На мене ремонта на стартера ми излезе 120лв не съм сигорен какво са му сменяли но ми се видя доста
      Кавооооо?колега аз миналото лято си взех стартер 2 употреба от Форума за 80 лв,само го отворих видя че четките са ок,сложих му малко грес и го затворих.Какво толкова са му правили на тоя стартер за 120 лв,като се има предвит че една четка мисля беше 5 лв.Отивай ги напляскай тези майстори,сега си имам два работищи стартера.

      Коментар


        #4
        Ха, аз моя стартер го продавам за 50лв и се точи една година вече. И коментар може да се направи. Иначе си е перфектен.Няма никакъв смисъл да се ремонтират.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Разходи се в Понеделник до Италианеца бул. Овча Купел 87 .(В Неделя на работи).Аз взех алтернатор за 40 лв. при 240 в магазина.

          Коментар


            #6
            trace написа:
            Ха, аз моя стартер го продавам за 50лв и се точи една година вече. И коментар може да се направи. Иначе си е перфектен.Няма никакъв смисъл да се ремонтират.
            Още ли го продаваш? Да идвам да го отнасям, че моя взе да ми прави проблеми...
            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
            Среден разход на газ

            Коментар


              #7
              По раковска и сливница е пълно с магазинчета и работилници които извършват ремонти и продажби. Аз от там съм купувал доста пъти и досега съм нямал проблеми, продават се с 6 месеца гаранция и са рециклирани.

              Коментар


                #8
                chaveto написа:
                По раковска и сливница е пълно с магазинчета и работилници които извършват ремонти и продажби. Аз от там съм купувал доста пъти и досега съм нямал проблеми, продават се с 6 месеца гаранция и са рециклирани.
                Знам, дори се обадих на "Франсизкуп" /ъгъла на Раковска и Сливница, засега чувам само хубави неща за тях/ и тия дни ще ходя да го погледнат.Писах на колегата trace заради: И коментар може да се направи. Иначе си е перфектен.
                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                Среден разход на газ

                Коментар


                  #9
                  masterkar написа:
                  Още ли го продаваш? Да идвам да го отнасям, че моя взе да ми прави проблеми...
                  Здрасти, нямах нет тия дни, продадох го за 40лв. преди месец.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар

                  Working...
                  X