Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демонтаж на странични огледала Punto MK1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Демонтаж на странични огледала Punto MK1

    Колеги, решил съм да пръскам огледалата в цвета на колата. Бихте ли ми казали как се свалят? Видях отдолу имат гумени тапички и под тапичките има две винтчета, но едва ли само от тях се демонтира. Огледалата не са електрически, а механични. Трябва ли да се свали и самото огледалце от леглото му? Мерси за всички отговори предварително!
    Вчера е минало, днес е подарък, а утре загадка!

    #2
    Първо изваждаш гуменото маншонче,с което се регулира огледалото.Под него има една голяма гайка-развиваш я.Махаш пластмасовия капак/триъгълен/.Под него има две винтчета,които държат огледалото-развиващ ги и си готов.Успех!
    PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
    Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

    Коментар


      #3
      kostov написа:
      Първо изваждаш гуменото маншонче,с което се регулира огледалото.Под него има една голяма гайка-развиваш я.Махаш пластмасовия капак/триъгълен/.Под него има две винтчета,които държат огледалото-развиващ ги и си готов.Успех!
      То не било трудно. А двете винтчета, които са под огледалото развиват ли се? Благодаря ти колега!
      Вчера е минало, днес е подарък, а утре загадка!

      Коментар


        #4
        Не мога да разбера за кои винтчета питаш.
        PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
        Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

        Коментар


          #5
          Като клекнеш, отдолу на основата на огледалото има гумено тампонче. Като махнеш тампончето се виждат две винтчета едно до друго. Падат се точно където е посочето със стрелката отдолу.http://img514.imageshack.us/i/adm197.jpg/
          Вчера е минало, днес е подарък, а утре загадка!

          Коментар


            #6
            Сега ми стана ясно.Там обаче не съм разглобявал.Предполагам,че от там се отделя огледалото от стойката.Спокойно можеш да облепиш всичко което не искаш да бъде боядисано и започваш да пръскаш.Успех!
            PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
            Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

            Коментар


              #7
              Мерси колега!
              Вчера е минало, днес е подарък, а утре загадка!

              Коментар

              Working...
              X