Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с алармата на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с алармата на Пунто

    Алармата ми от известно време не иска да отключва и заключва централното. Иначе самата аларма си работи, централното с ключа също. От време на време и идва вдъхновение и вземе че заключи ама се случва рядко. Алармата е от стандартните за Пунто 95-та, тия дето ги пише в книжката на колата. Имате ли идея какво може да е и къде да ръчна.

    #2
    А с ключа всички врати ли ти заключва? Може релетата които оправляват заключването да се разминават т.е едното да е заторено,а другото отворено? Така централното се "чуди" да заключва или да отключва и в деиствитвлност не действа.Махни акумулатора за малко,напражи си всички врати в едно и сащо полужение(или отключени или заключени)и си включи акумулатора.Трябва да се оправи.Успех
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    Коментар


      #3
      Здравеи.Да ти кажа слагам автоаларми от 4 години и ще ти дам един савет на които не можеш да устоиш :D .фабричните аларми с течение на времето се побаркват,незнам поради каква причина.Имам 4 чувала с тях.Та по добре иди да ти я махнат и си сложи нова ( ако мислиш да си я караш де ).това е сажета ми.с времето ще започне да ти дава и други грешки докато наи накрая си заключиш ключовете ватре или спре нацяло:D
      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

      Коментар


        #4
        Централното ми отключва/заключва нормално всички врати. Може да пробвам това с откачането на акумулатора. Ако имате и други идеи (по възможност да не включват засега смяна на алармата ) давайте смело. Може ли да е от някое от бушончетата дето са точно до алармата?

        Коментар


          #5
          A провери ли си батериите Моята ми прави тези номера от известно време ама забелязах че като понатисна и поогъна дистанционното и тръгва. Явно е от лош контакт вътре ама на все забравям да го отворя. :P
          Alfa Romeo 166 2,4 JTD
          Lancia Y

          Коментар

          Working...
          X