Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

джанти ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    джанти ...

    За фиатите гледам че дават такива размери:
    FIAT Ulysse---Централен Отвор-58---PCD-5x98mm 124/126/Uno/Panda---Централен Отвор-58---PCD-4x98mm Regata/Scudo/Tempra---Централен Отвор-58---PCD-4x98mm Cinquecento/Ritmo---Централен Отвор-58---PCD-4x98mm /Barchetta/Coupe/---Централен Отвор-58---PCD-4x98mm Seicento/Croma/Bravo---Централен Отвор-58---PCD-4x98mm Palio/Siena/Multipla---Централен Отвор-58---PCD-4x98mm Punto/Tipo/Brava/Marea---Централен Отвор-58---PCD-4x98mm 242---Централен Отвор-148---PCD-6x205mm Daily---Централен Отвор-130---PCD-6x170mm Ducato / Talento ---Централен Отвор-71---PCD-5x118mm Ducato Maxi---Централен Отвор-78---PCD-5x130 mm
    т.е. за Бравото ми трябва да си търся 4x98mm джанти, но на всички джанти, които си харесвам офсет-а е 38mm(справка с http://www.avtogumi.com/ ), а по данните по-горе трябва да е 58mm.
    Bravo(TM) HGT

    #2
    Не, централния отвор е 58мм, офсета е друго-С други думи казано, колкото е по-малък офсета, толкова по-навън към калниците ще бъдат джантите. ЕТ38 е подходящ за теб.

    Коментар


      #3
      офсета на 14" джанти в книжката маи беше 43
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        Ok, мерси!
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #5
          Re: джанти ...

          VeSSkO написа:
          За фиатите гледам че дават такива размери:т.е. за Бравото ми трябва да си търся 4x98mm джанти, но на всички джанти, които си харесвам офсет-а е 38mm(справка с http://www.avtogumi.com/ ), а по данните по-горе трябва да е 58mm.
          бъркаш офсет с централен отвор
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            charlie написа:
            офсета на 14" джанти в книжката маи беше 43
            На железарките сигурно

            Коментар


              #7
              извинявайте колеги искам да попитам за да не отварям нова тема ... ще го направя тукХаресах си едни джанти 6.5JX15",4X100 .. знам че на Fiat-ките междуболтовото е 4x98 , но знам също че и 4x100 стават (въпреки че може да не е най добрия вариянт) сега обаче ме притеснява офсета и централния отвор .. до колкото знам на Marea-та (колата на която мисля да слагам джантите) централния отвор е 58 мм на тези джанти е 57.1 мм ... дова може би предполага че няма да паснат джантите така ли е възможно ли е да се моделират по някакъв начин ? и до колко е .. подходящо да се прави това ? също така искам да попитам колко офсет ще трябва да имат джантите ? лошото е че незнам тези които искам да купя с какъв офсет са и незнам дали го пише някъде по джантите и къде да го търся като отида да ги гледам ? с две думи ще станат ли тези джанти , или ако не стават .. може ли да се направи нещо за да станат и какво ??
              Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
              Fiat Marea 1.6 16v

              Коментар

              Working...
              X