Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дизел или Бензин ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    мен ма интересува кое по бързо ускорява ? вярно ли е че дизелат не става за гонки.. подръжката не ме интересива.. интерсъва ме въртящия момент . ?
    сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

    Коментар


      #77
      Я сега помисли малко.Имаш бензинов двигател с 144Нм/4000рпм и дизелов двигател с 200Нм/1500рпм и едно охлювче към него.Какво е решението на задачата ?
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #78
        emzo написа:
        Я сега помисли малко.Имаш бензинов двигател с 144Нм/4000рпм и дизелов двигател с 200Нм/1500рпм и едно охлювче към него.Какво е решението на задачата ?
        решението се казва JTD.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #79

          Коментар


            #80
            emzo написа:
            Я сега помисли малко.Имаш бензинов двигател с 144Нм/4000рпм и дизелов двигател с 200Нм/1500рпм и едно охлювче към него.Какво е решението на задачата ?
            Виждам ,че обичаш задачки-закачки . Обаче моя съвет е да промениш едно от "неизвестните" в уравнението- защото хем 1.6, хем без турбо. Намерете си някой по-равностоен съпеник
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #81
              Не ! На така зададения въпрос:
              мен ма интересува кое по бързо ускорява ? вярно ли е че дизелат не става за гонки.. подръжката не ме интересива.. интерсъва ме въртящия момент . ?
              отговора е:
              Я сега помисли малко.Имаш бензинов двигател с 144Нм/4000рпм и дизелов двигател с 200Нм/1500рпм и едно охлювче към него.Какво е решението на задачата ?
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #82
                kristo0o_m написа:
                мен ма интересува кое по бързо ускорява ? вярно ли е че дизелат не става за гонки.. подръжката не ме интересива.. интерсъва ме въртящия момент . ?
                И друг път съм го казал - дизела не е за всеки. Това е гадна, миризлива, тракаща и не вървяща кола. Трябва да си истински ценител, за да си набиеш този таралеж в гащите - скъпа поддръжка, скъсани от каране. Нали знаеш, че дизел се взима, за да се кара, не да се гледа и да се ходи до вилата с него? Най-добре е да се насочиш към бензинов двигател. По-възможност 1.6, тъй като върви повече от 1.8, а харчи по-малко. По непотвърдени данни на някои колеги не им харчи, а им извира бензин, но на мен не ми се вярва много, но пък знае ли човек.Поздрави.

                Коментар


                  #83
                  emzo написа:
                  ......................
                  Позволих си леко да модифицирам твойта задачка , като изравних въртящите моменти на субектите и се получи следното уравнение:"Я сега помисли малко.Имаш бензинов двигател с 196Нм/4600рпм и дизелов двигател с 200Нм/1500рпм и едно охлювче към него.Какво е решението на задачата ?"Лично аз знам отговора на задачката, но няма да го кажа
                  SEAT Leon Cupra 300
                  Triumph Street Triple 765 R

                  Коментар


                    #84
                    Разковничето е охлюва Aко той не ти е достатъчен - лаптоп, кабел, и 1 мин време
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар

                    Working...
                    X