Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем със скоростна кутия или деференциал на пунто 1.2 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    moraliyski написа:
    Сателитите и планетите са зъбни колела от тях е изграден диферинцала.Като е пуснеш на свободна се чува леко тропане като от пластмаса като подадеш много леко газ спира, и на зад да е караш пак трябва да е същото.Когато има и минимално напрежение на тези зъбни колела няма да го има тропането защото луфта се обира при въртеливото движение.Успех!
    Примерно,ако е от тях има ли начин да се сменят без да взимам друга кутия

    Коментар


      #32
      Ами принципно щом се продават като резервна част може но до колко ще е ефективно незнам.Незнам и цената каква им е други скорости може да си намериш за 200-300 лева с тях слагаш и караш докато ако ще правиш ремонт на твоята кутия части труд(разглобяване сглобяване),а Ако започне да вие?Незнам аз бях като теб чудех се ремонт или др. скорости взех други.
      Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

      Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

      Коментар


        #33
        moraliyski написа:
        Ами принципно щом се продават като резервна част може но до колко ще е ефективно незнам.Незнам и цената каква им е други скорости може да си намериш за 200-300 лева с тях слагаш и караш докато ако ще правиш ремонт на твоята кутия части труд(разглобяване сглобяване),а Ако започне да вие?Незнам аз бях като теб чудех се ремонт или др. скорости взех други.
        Е аз ако намеря скорости за 200-300 лева супер но до колкото разбрах са към 400...

        Коментар


          #34
          Не ти трябва цяла скоростна кутия, а само диференциал. Поне на мен от фирма Франц-Мари ми предложиха диференциал за 150лв, а от морга сигурно ще намериш и по-евтино. Но както казаха колегите виж си първо тампоните на двг. и кутията.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #35
            spark написа:
            Не ти трябва цяла скоростна кутия, а само диференциал. Поне на мен от фирма Франц-Мари ми предложиха диференциал за 150лв, а от морга сигурно ще намериш и по-евтино. Но както казаха колегите виж си първо тампоните на двг. и кутията.
            На всякъде ми казват,че само диференциал няма да намеря,ако намеря то значи че е счупена

            Коментар

            Working...
            X