Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Т.Н. Автоматичен Смукач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Т.Н. Автоматичен Смукач

    Колеги къде се намира така наречения автоматичен смукач на моята кола защото мисля че е за смяна. Когато е студена колата и стои на място без да подавам газ, много си сменя оборотите варират м/у 950 до 1200. Когато загрее се оправя. Някъде четох че е около термостата ама кое точно е това чудо, до термостата така като гледам е температурния датчик. И колко долу горе струва, благодаря. Колата е Темпра 1.8
    Fiat Tempra 1.8 SW 836A5.000 8-клапановата двувалка

    #2
    ок ще снимам и ще кача, а цена?
    Fiat Tempra 1.8 SW 836A5.000 8-клапановата двувалка

    Коментар


      #3
      А може ли да се ремонтира или да се почисти нещо или.....? Дали е от него как мислиш?
      Fiat Tempra 1.8 SW 836A5.000 8-клапановата двувалка

      Коментар


        #4
        Marenero написа:
        ок ще снимам и ще кача, а цена?
        около 100 лв ми бяха казали в НИКО 66 иначе аз съм го чистил с корисилин изпадаха мизерии но ефекта не е кой знае какъв поне при мен
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Къде е това "НИКО 66"?
          Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
          Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
          BlueStorm transforms . . .
          . . . !!!

          Коментар


            #6
            BlueStorm написа:
            Къде е това "НИКО 66"?
            на бул ХРИСТО БОТЕВ на кръстовището с бул ИЗТОЧЕН в блока отдолу е магазина ПС в една друга тема бях ти обеснявал къде продават окачване на FRAP та точно да този магазин за FRAP е и НИКОТОтел на никото е 625305
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Re: Т.Н. Автоматичен Смукач

              Marenero написа:
              Колеги къде се намира така наречения автоматичен смукач на моята кола защото мисля че е за смяна. Когато е студена колата и стои на място без да подавам газ, много си сменя оборотите варират м/у 950 до 1200. Когато загрее се оправя. Някъде четох че е около термостата ама кое точно е това чудо, до термостата така като гледам е температурния датчик. И колко долу горе струва, благодаря. Колата е Темпра 1.8
              При твоя мотор точно температурния датчик с двата извода играе ролята на смукач!Измери му сьпротивлението на студено- около 3000 ома, на загрят мотор около 300 ома!ако там всичко е в граници, тогава клапана за празен ход!

              Коментар


                #8
                stef написа:
                BlueStorm написа:
                Къде е това "НИКО 66"?
                на бул ХРИСТО БОТЕВ на кръстовището с бул ИЗТОЧЕН в блока отдолу е магазина ПС в една друга тема бях ти обеснявал къде продават окачване на FRAP та точно да този магазин за FRAP е и НИКОТОтел на никото е 625305
                Да, прав си! Името съм забравил. Иначе магазина го знам.
                Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                BlueStorm transforms . . .
                . . . !!!

                Коментар

                Working...
                X