Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с хидравликата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с хидравликата

    Здравейте! Нов сам във форума и естествено имам лек проблем с Фиатката 1.8 16. Започна да ми тече хидравликата. Кажете каде биха ми я направили някаде ама качествено. Благодаря ви предварително!Поместено в неподходящ раздел. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    дунди

    #2
    Темата ти май не е за този раздел. От къде тече?

    Коментар


      #3
      tomny написа:
      Темата ти май не е за този раздел. От къде тече?
      Тече от дясната страна през маншона и незнам кам кой раздел сам
      дунди

      Коментар


        #4
        Нова или втора употреба рейка. Рециклажа е несигурна работа.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          И аз при сходен проблем си взех втора употреба. Иначе за рециклиране добри впечатления съм чувал за ТУ-София. Даже ходих с моята да я гледат, но цената ме отказа. Пак от това, което съм чувал, има някакъв Жан около Окръжна болница, който също рециклира рейки, да бягаш далеч от там!

          Коментар


            #6
            Rokambol написа:
            Нова или втора употреба рейка. Рециклажа е несигурна работа.
            Нова не искам но как да са сигурен във втората употреба. Затова предпочитам някои които рециклира поне да ме излъже че я е направил все пак разбрах че дават гаранция така че после той да си мисли ако има проблем
            дунди

            Коментар


              #7
              То той ще си го мисли,ама труда по сваляне,качване ,разправий и т.н. си оставя за теб,както и това че оставаш без кола и аз съм на мнение за втора ръка.

              Коментар


                #8
                tomny написа:
                И аз при сходен проблем си взех втора употреба. Иначе за рециклиране добри впечатления съм чувал за ТУ-София. Даже ходих с моята да я гледат, но цената ме отказа. Пак от това, което съм чувал, има някакъв Жан около Окръжна болница, който също рециклира рейки, да бягаш далеч от там!
                За Окръжна и аз така чух. За ТУ че маи е доста некачествено ама ще видя каде ще отида. Мерси за помоща ще пиша пак като свърша работа
                дунди

                Коментар


                  #9
                  Има едно пичове, дето са бачкали при Жан преди време..напуснали и направили сервиз за ремонт на рейки, карета и тн. та тея браточки се помещават на кръстовището на Симеоновско шосе и Геме Димитров (има една бензиностанция...те там има сервизно хале). Има вероятност да минеш и само с смяна на семерината от която тече и то без да се сваля рейката...Успех

                  Коментар


                    #10
                    mika пиши как си решил проблема, че при мен е същото
                    Bravo TD100

                    Коментар


                      #11
                      Pakidanski написа:
                      Има едно пичове, дето са бачкали при Жан преди време..напуснали и направили сервиз за ремонт на рейки, карета и тн. та тея браточки се помещават на кръстовището на Симеоновско шосе и Геме Димитров (има една бензиностанция...те там има сервизно хале). Има вероятност да минеш и само с смяна на семерината от която тече и то без да се сваля рейката...Успех
                      Ще мина днес първо през Орландовци чух за един сервиз там, ако не стане ще мина и през тези момчета на Симеоновско. Мерси ще пиша веднага като има някакъв резултат.
                      дунди

                      Коментар


                        #12
                        mika написа:
                        Pakidanski написа:
                        Има едно пичове, дето са бачкали при Жан преди време..напуснали и направили сервиз за ремонт на рейки, карета и тн. та тея браточки се помещават на кръстовището на Симеоновско шосе и Геме Димитров (има една бензиностанция...те там има сервизно хале). Има вероятност да минеш и само с смяна на семерината от която тече и то без да се сваля рейката...Успех
                        Ще мина днес първо през Орландовци чух за един сервиз там, ако не стане ще мина и през тези момчета на Симеоновско. Мерси ще пиша веднага като има някакъв резултат.
                        В Орландовци ми показаха семерингът който ще използват, а на Симеоновско не ми обясниха какво точно ще направят, а аз попитах ама не. Цените също са различни ама май е по добре да не ги коментирам. Мисля да отида в Орландо пък ще видим какво ще стане. Ще пиша после пак
                        дунди

                        Коментар


                          #13
                          Специализиран Сервиз Хидравлика,София кв.Х.Димитър,бивш ДАП-5,ул.Резбарска 9,0888335468,0898577390.Еи от това място съм доволен(рейката трябва да е свалена)Няма не сигорно при тях,изпитано лично
                          БРАВА С КЛЮЧ
                          Каква е максималната скорост при секса?
                          - 68, защото при 69 се обръщате.

                          Коментар

                          Working...
                          X