Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

браво -лампата в багажника свети постоянно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    браво -лампата в багажника свети постоянно

    колеги бихте ли ми отговорели къде се намира ключето за лампата в багажника на бравото защото и при затворена трета врата лампата в багажника остава да свети и ми скапва акомулатора

    #2
    Re: браво -лампата в багажника свети постоянно

    hondadio написа:
    колеги бихте ли ми отговорели къде се намира ключето за лампата в багажника на бравото защото и при затворена трета врата лампата в багажника остава да свети и ми скапва акомулатора
    При мен трябва да е са затворени всички врати включително и предния капак ..Чак тогава гасне .Обаче аз съм с Пунто ...... Ако е като при мене имаш избор от всичките датчици по колата !!Ако не се справиш махаш крушката и не свети !!

    Коментар


      #3
      колега,има си прекъсвач на клемата дето са контакторите за реотаните и моторчето за чистачката.
      Brava 1.6 EL, '98
      182A4

      Коментар


        #4
        Едно супер малко копченце (пъпка) между контакторите. Пробвай като го натиснеш с пръст дали загасва плафона.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          и ако не работи махни крушката, може да е отчупена самата пъпка, то иначе няма как да не гасне...
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            и ако не работи махни крушката, може да е отчупена самата пъпка, то иначе няма как да не гасне...
            Имах същият проблем и се оказа копчето на алармата под предния капак-дето го охранява.Понеже цялата верига за плафоните минава през алармата и нещо тя правила според алармаджийте.Напръскаха копчето със спрей и нещата се управиха.

            Коментар


              #7
              А някой да знае къде се намира ключа за включване на лампата в багажника на Мареа седан 1,6 16V.Защото моята светва когато тя реши. Благодаря предварително!
              Fiat Marea 16/16V 97г.

              Коментар


                #8
                п

                при някои е светка от пази пъпка при контакторите както казват колегите.НО при по навите се светка от заключващия механизъм във самата врата.незнан точно в кои години става промяната.
                тел.0897943620

                Коментар


                  #9
                  При седана няма контактори за чистачка и отопление на прозореца но благодаря за отговора. Ще го търся в заключващия механизъм.
                  Fiat Marea 16/16V 97г.

                  Коментар


                    #10
                    колеги при мен не свети тази лампа в багажника от както я имам гледаха я какви ли не маистори 4е и пи6ман маистори и никои не можа да каже за6то не свети някаде бил прекаснат кабела през купето и тем подобни .не 4е е болка за умиране ама ме дразни а и понякога ве4ер ми триабва кандило 6тото е бой на негри и се оправям опипом Без маймуница!Модераторски екип на fiat-bg.org
                    FIAT Marea TD100 1999 без лети джанти

                    Коментар


                      #11
                      gilitza написа:
                      колеги при мен не свети тази лампа в багажника от както я имам гледаха я какви ли не маистори 4е и пи6ман маистори и никои не можа да каже за6то не свети някаде бил прекаснат кабела през купето и тем подобни .не 4е е болка за умиране ама ме дразни а и понякога ве4ер ми триабва кандило 6тото е бой на негри и се оправям опипом
                      Свети защото прави късо на връзките за реотаните които са на вратата на багажника,смъкни ги и ги разгледай в повечето случаи почват да се разтапят,на мене от тях ми светеше постоянно в багажника и като ги смених се оправи
                      Peugeot 307 2.0i ГИ
                      ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                      Коментар


                        #12
                        nikolai4oto,ключето за плафона на Мареа седан е в ключалката на багажника.Сваляш пластмасовия капак и ще видиш ключето-малко черно с тънко лостче(капака на багажника).
                        фиат мареа 1.6 16v 97г

                        Коментар

                        Working...
                        X