Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде имат хубав стент за реглаж на предницата???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде имат хубав стент за реглаж на предницата???

    Миналия път бях в сервиза на шкода в надежда,ма нещо не ми хареса начина им на работа...Кажете къде има хубав стенд и къде си прайте вие предницата да споделиме малко опит
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    Re: Къде имат хубав стент за реглаж на предницата???

    Selqatin написа:
    Миналия път бях в сервиза на шкода в надежда,ма нещо не ми хареса начина им на работа...Кажете къде има хубав стенд и къде си прайте вие предницата да споделиме малко опит
    Друмник, ама са малко скъпички.http://www.drumnik.com/
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Дружба 1 "Експрес-2" www.autoexpress-2.com Аз съм доволен и ходя само там. Тел. 0888725739 последния път като ходих май бе6е 15.00лв.

      Коментар


        #4
        Аз съм ходил 2 пъти точно до италианеца. Преди него има гумаджия и магазин за гуми. Точно вдясно до магазина 15 кинта
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар


          #5
          един от най-добрите сервизи за ходова час е до "Италианеца".... там са супер профита и ще ти направят колата качествено и в срок. за съжаление нямам телефони.. ще се наложи да ходиш до там ако решиш
          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

          Коментар


            #6
            x 1/9 написа:
            един от най-добрите сервизи за ходова час е до "Италианеца".... там са супер профита и ще ти направят колата качествено и в срок. за съжаление нямам телефони.. ще се наложи да ходиш до там ако решиш
            Сервиз европа..... Дето бай Илия му е шеф... Преди ходих там. Ако е за този найстина са добри и не е скъпо. Сега като се замислям що не хода и сега там ами се занимавам с някакви скапчиии
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #7
              x 1/9 написа:
              един от най-добрите сервизи за ходова час е до "Италианеца".... там са супер профита и ще ти направят колата качествено и в срок. за съжаление нямам телефони.. ще се наложи да ходиш до там ако решиш
              То ми е на 2 км от нас,така че ще хода да вида
              _______________________________________
              0885261834

              Коментар


                #8
                и аз съм се запътил тези дни нататъка... ако отидеш преди мен драсни два реда да споделиш как е хавата
                lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                Коментар


                  #9
                  x 1/9 написа:
                  и аз съм се запътил тези дни нататъка... ако отидеш преди мен драсни два реда да споделиш как е хавата
                  Преди да хода на реглаж имам мноо работа-да смена задния мост с новия ми от ГТ,да смена предните дискове,да смена предните накрайници,да смена прожините отпреде и отзаде,да сложа летите 15-ки и чак тогава съм за реглаж
                  _______________________________________
                  0885261834

                  Коментар


                    #10
                    някой знае ли телефон на този сервиз до Италианеца ???мерси
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар

                    Working...
                    X