Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да сменя амортисьорите на бравото...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам да сменя амортисьорите на бравото...

    Искам да сменя 4те амортисьора на бравото ми но незнам какви се предлагат на пазара и какви пари вървят, защото нямам време да търся по сайтове камоли да ходя по магазини. ориентирайте ме към марки и цени понеже в момента е като каруца.
    FIAT Bravo 1.6 16V

    #2
    Мога да ти кажа само за предни,защото преди няколко дни звънях:T&N CAR - 92лв/бр. - марка STARK- заводски рециклаж;м-н бул."Стамболийски" - казват,че са оригинални на FIAT, но според цената много силно ме съмнява - 79лв/бр;АЛЕКСАНДЪР АУТО - COFAP - 79лв/бр;м-н "Веслец" и "Родопи" - МАГНЕТИ МАРЕЛИ - 145лв/бр;Ванто Трейд - FIAT - 350лв.. не разбрах комплект предни или за бройка!!!!!Точните адреси и телефони на магазините които съм изброил ги има в раздела "СЕРВИЗИ/МАГАЗИНИ, можеш да ги прозвъниш и за задните.Успех!!!ПП...Съжалявам, по-късно Видях,че си от Плевен.Но общо взето това е положението.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Mitko написа:
      COFAP можеш да поръчаш и от колегата hit-ko
      Аз взех от него точно такива за бравото - 55 лв/бр. (предни).
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        zgabrovski написа:
        Mitko написа:
        COFAP можеш да поръчаш и от колегата hit-ko
        Аз взех от него точно такива за бравото - 55 лв/бр. (предни).
        Мда и аз опрях до нови амортисьори и сега търся Hit-co, за съжаление телефона му е пренасочен към променен стационарен номер и не мога да се свържа, сигурно човека спи :D . Но ако това е цената усещам, че тия дни ще имам пратка по Еконт
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар

        Working...
        X