Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиксатори за разпределителните валове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Shefy написа:
    Vladim написа:
    http://vesko.net/usag.htmlПотърси долу в каталога за авто инструменти. USAG е сериозна марка, която произвежда всякакви инструменти, включително и специализирани за автомобили. Потърси и някой доставчик по-близо до теб. Разглеждал съм им каталозите, но въпросният фиксатор обикновено се продава в комплект с други джаджи и предполагам, че ще струва много. Все пак иде реч за инструменти за сервизи! Вложката за гайката на карето за моята кола я намерих от там с намаление за 50лв! :D
    Колега, целия комплект, който е в каталога им струва 1342лв. без ДДС. Аз си поръчах само за мойта кола и ще ми излязат някъде към 123лв.
    Къде да ги търся колега?

    Коментар


      #17
      Кв. Горубляне, търговски център Боила. На първия етаж се намира. Магазина се казва ВЕСКО. Имат целият комплек в наличност, но не искаха да го разкомплектоват заради мен ) Поръчах си ги отделно и трябва да дойдат до месец. Имаше за по-малките двигатели поотделно, но точно за 2000 20v, го нямаха. Успех !

      Коментар


        #18
        Shefy написа:
        Кв. Горубляне, търговски център Боила. На първия етаж се намира. Магазина се казва ВЕСКО. Имат целият комплек в наличност, но не искаха да го разкомплектоват заради мен ) Поръчах си ги отделно и трябва да дойдат до месец. Имаше за по-малките двигатели поотделно, но точно за 2000 20v, го нямаха. Успех !
        По нета немога ли да поръчам и да ми ги доставят.

        Коментар


          #19
          sasho_35 написа:
          Shefy написа:
          Кв. Горубляне, търговски център Боила. На първия етаж се намира. Магазина се казва ВЕСКО. Имат целият комплек в наличност, но не искаха да го разкомплектоват заради мен ) Поръчах си ги отделно и трябва да дойдат до месец. Имаше за по-малките двигатели поотделно, но точно за 2000 20v, го нямаха. Успех !
          По нета немога ли да поръчам и да ми ги доставят.
          Би трябвало да може. Ето сайта им, най-отдолу в Автомобилни ще намериш и това което търсиш. http://vesko.net/usag.html

          Коментар


            #20
            Shefy написа:
            Колега, целия комплект, който е в каталога им струва 1342лв. без ДДС. Аз си поръчах само за мойта кола и ще ми излязат някъде към 123лв.
            Благодаря за инфото! Сега да не забравиш да се похвалиш, като ги вземеш!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              Shefy написа:
              sasho_35 написа:
              Shefy написа:
              Кв. Горубляне, търговски център Боила. На първия етаж се намира. Магазина се казва ВЕСКО. Имат целият комплек в наличност, но не искаха да го разкомплектоват заради мен ) Поръчах си ги отделно и трябва да дойдат до месец. Имаше за по-малките двигатели поотделно, но точно за 2000 20v, го нямаха. Успех !
              По нета немога ли да поръчам и да ми ги доставят.
              Би трябвало да може. Ето сайта им, най-отдолу в Автомобилни ще намериш и това което търсиш. http://vesko.net/usag.html
              И аз много мерси.Едно черпене и от мен :D

              Коментар

              Working...
              X