Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

акъл за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    акъл за джанти

    Моля препоръчайте ми марка за джати лянти,аааа ляти джанти Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Искам да си купя нови за Бравото,но не знам каква марка и размер.Разбиратели всякави,но не знам от какво да се съобразявам,като си правя мнение.За формата ясно.благодаря
    Фиат Браво СХ 1.4 12V / Фиат 2 х 7850hp

    #2
    Re: акъл за джанти

    kingsix написа:
    Моля препоръчайте ми марка за джати лянти,аааа ляти джанти Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Искам да си купя нови за Бравото,но не знам каква марка и размер.Разбиратели всякави,но не знам от какво да се съобразявам,като си правя мнение.За формата ясно.благодаря
    бате джантите за браво са OZ /super turismo или F-1/... има ги по големите гумаджийници на цена малко над 1000лв. за четири 15"!
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    Коментар


      #3
      Най-важното е да си купиш джанти, които са:с 4х98мм междуболтово разстояние, 58,1мм централен отвор, широчина, в зависимост от гумите, които ще слагаш, подходящ офсет. Всичко от изброените неща може да се коригира, но ако не искаш допълнителни мероприятия, това е. Избери и размерите(диаметър,широчина и офсет), като се съобразиш с гумите, които ще слагаш.

      Коментар


        #4
        офсет?

        Може ли да обясните що е офсет.Благодаря предварително.

        Коментар


          #5
          Re: офсет?

          momo написа:
          Може ли да обясните що е офсет.Благодаря предварително.
          Тук мисля,че е обяснено добре:www.avtogumi.comБуквално това:Цитат:Офсетпоказва разстоянието от централната линия на джантата до нейната монтажна повърхност . Офсетът е положителен (+), когато монтажната повърхност се простира отвъд централната линия на джантата. Офсетът е отрицателен (-), когато монтажната повърхност се намира зад централната линия
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Re: офсет?

            momo написа:
            Може ли да обясните що е офсет.Благодаря предварително.
            http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5206

            Коментар

            Working...
            X