Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

харчи якооо?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    geshabeli написа:
    mironcho написа:
    delyan_delev написа:
    mironcho сега проверих дали мирише на развалени яйца Не мирише според мен нирише даже доста добре.Дали да го махам. Извинявам се на колегата че не пиша по неговата тема.
    Ами ако мирише на яйца и/или след като позагрее колата отзад почва да пуши стабилно, значи може би си е тръгнал. Тук във форума май доста е изписано по темата. При мен не миришеше почти, но пушеше доста здраво - като го махнаха всичко вече е OK. Погледни и тук:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...E7%E0%F2%EE%F0
    Колега видях че си писал в другия пост за М-комплект на павлово. Къде точно се намира? Кога беше това?Бях решил да не махам катализатора щото сега говорят че щели да искат след време. Ама при мен става все по-лошо и харчи повече. Стигнах пак до катализатора.
    Махнах го ноември миналата година:http://www.bgmaps.com/services/links...pic.php?t=3403
    Punto 1.1 SX 95г

    Коментар


      #17
      а така и така съм почнал да питам? ТА въпроса ми е решил съм да си намеря двигател от фиат уно турбо и да го сложа на моята фиатка какво мислите по въпросаи възможно ли е

      Коментар


        #18
        Няма невъзможни неща, въпроса е с колко преправяне
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #19
          tonov написа:
          Няма невъзможни неща, въпроса е с колко преправяне
          е какво преправяне като от единия отива в другия надявамсе да няма чак толкова преправяне не говорим да сложа двигател от VW примерно

          Коментар


            #20
            chukanqka написа:
            tonov написа:
            Няма невъзможни неща, въпроса е с колко преправяне
            е какво преправяне като от единия отива в другия надявамсе да няма чак толкова преправяне не говорим да сложа двигател от VW примерно
            Ми най-малкото захващането на мотора е различно... Трябва да го земеш комплект със скоростна кутия, полуоски, карета. Ново окабеляване и ЕКУ. Помисли и за спирачките, как се спират 45 коня и как 115. Да продължавам ли?
            FIAT Tipo 1,4mi - EX
            Alfa Romeo 146ti - EX
            Alfa Romeo 156 2,4JTD

            Коментар


              #21
              Ами разправиите после в КАТ ???? Ужас.Не искам и да си помислям за такова нещо.
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар

              Working...
              X