Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМПА ЗА ХИДРАВЛИКА НА ТЕМПРА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМПА ЗА ХИДРАВЛИКА НА ТЕМПРА

    Здравейте! От известно време хидравликата на волана на Темпрата започна да "ръмжи", като звукът се усилва при въртене на волана. Казаха ми, че е повредена помпата на хидравликата. Бихте ли ме ориентирали каква е цената на тази помпа - нова и втоира употреба? Благодаря!

    #2
    Re: ПОМПА ЗА ХИДРАВЛИКА НА ТЕМПРА

    ivanolo написа:
    Здравейте! От известно време хидравликата на волана на Темпрата започна да "ръмжи", като звукът се усилва при въртене на волана. Казаха ми, че е повредена помпата на хидравликата. Бихте ли ме ориентирали каква е цената на тази помпа - нова и втоира употреба? Благодаря!
    Добре дошъл във форума !Колега,първо проверете ремъка ,сменете маслото,ако не се оправи,тогава тръгвайте към помпата... По темата е писано достатъчно много,даже не е нужно да търсиш в архива,има съвсем скорошни теми по въпроса...на тази страница... Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      за хидравликата

      kolega kak si resji problema sus sudravlikata che i moqta zapochna da vie колега как си реши проблема с хидравликата че и моята започна да вие Кирилица !vesko.t
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        хидравликата ми

        smenih masloto i vsichko si e ok, qrko cherveno, nqmam problemi sus volana vurti si se mnogo leko, osven tova ne vie v krainite polojeniq, no si vie postoqnno, zasega slabo, no mai zapochva da se usilva voq смених маслото и всичко си е ок, ярко червено, нямам проблеми със волана върти си се много леко, освен това не вие в крайните положения, но си вие постоянно, засега слабо, но май започва да се усилва воя Кирилица !vesko.t
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          хидравлика

          добре де извинявам се много че писах на латиница, ама компа ми се скапа, до вчера нямах нито компютър, нито флекс тайп, и все пак може ли да кажете какво да правя с моята хидравлика на темпрата, доколкото разбрах не се ремонтирали, а нова е около 500лв Във Варна няма никъде по моргите, а и там никой не дава гаранции
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар

          Working...
          X