Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се разглобяват стоповете на Пунто?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се разглобяват стоповете на Пунто?

    Здравейте, интересува ме как да си отворя стоповете на Пунтото, за да взема ток от тях и да прикача "3-ти стоп" вграден в спойлер???Благодаря предварително!

    #2
    пробвай търсачка някъде имаше снимки
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      Какво Punto?МК1? Коя година е?Ако е MK1, отзад на задните колонки, до съклата имаш две тапи, пластмасови.Махаш ги и с един ключ лула [става и с този за джантите] или гедоре развиваш болтовете, които се виждат, като махнеш тапите.!!! Много внимателно, да не паднат болтовете докато ги вадиш от отворите с помощта на ключа. Не че не не можеш после да ги извадиш, но си е играчка.Принципно, аз имам фабрично от завода, при резервната гума една пластмасова хуйня, която служи точно за това. Да развиеш последните врътки с нея.Пластична е и стяга болта, влиза малко със усилие. И респективно го държи докато го извадиш.Като махнеш тези болтове стопа е свободен. Отваря се, ако се наложи, с рапидна отвертка.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #4
        Malone написа:
        Какво Punto?МК1? Коя година е?Ако е MK1, отзад на задните колонки, до съклата имаш две тапи, пластмасови.Махаш ги и с един ключ лула [става и с този за джантите] или гедоре развиваш болтовете, които се виждат, като махнеш тапите.!!! Много внимателно, да не паднат болтовете докато ги вадиш от отворите с помощта на ключа. Не че не не можеш после да ги извадиш, но си е играчка.Принципно, аз имам фабрично от завода, при резервната гума една пластмасова хуйня, която служи точно за това. Да развиеш последните врътки с нея.Пластична е и стяга болта, влиза малко със усилие. И респективно го държи докато го извадиш.Като махнеш тези болтове стопа е свободен. Отваря се, ако се наложи, с рапидна отвертка.
        И аз това щях да ти кажа....в комплекта където ти е крика трябва да имаш спецялно за махане на стоповете.....имаш и 2 капачки от вътре махаш ги и развиваш и си готов
        Grande Punto 1.3 75 hp
        Croma 1.9 Multijet 150 hp

        Коментар


          #5
          Става и с вложка от гедоре,мисля че е 17-ка.Гайките са с особена чашковидна форма.

          Коментар


            #6
            Благодаря, ще опитам днес, ако имам затруднения, ще кача снимки!

            Коментар


              #7
              Едната е над задната седалка, а другата в багажника :D
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар

              Working...
              X