Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

При даване на контакт (Лампа)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    При даване на контакт (Лампа)

    При даване на контакт до колкото знам тази лампа трябва да светне за малко и да изгасне ???
    Прикачени файлове

    #2
    Re: При даване на контакт (Лампа)

    ivan_cirkov90 написа:
    При даване на контакт до колкото знам тази лампа трябва ли да светне за малко и да изгасне ???
    ахам ако караш на газ си свети ... постояноо , ако ти е преебано релето дето командава бобините и бензиновата помпа ,пак свети ако не ти работи датчика на блока за инжекциона пак свети, при неработещата ламда сонда пак свети. Иди на диагности да разбереш какво е по-точно.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Re: При даване на контакт (Лампа)

      Fiat_Punto11 написа:
      ivan_cirkov90 написа:
      При даване на контакт до колкото знам тази лампа трябва ли да светне за малко и да изгасне ???
      ахам ако караш на газ си свети ... постояноо , ако ти е преебано релето дето командава бобините и бензиновата помпа ,пак свети ако не ти работи датчика на блока за инжекциона пак свети, при неработещата ламда сонда пак свети. Иди на диагности да разбереш какво е по-точно.
      Е аз знам от какво свети (датчика на температурата на входящия въздух)ама мисълта ми беше да ли изгасва като постои на контакт

      Коментар


        #4
        КАто дадеш трябва да светне, след 2-3 сек изгасва и палиш! ако остава да свети значе има проблем по горивно запалителната система :D
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #5
          bmahob написа:
          КАто дадеш трябва да светне, след 2-3 сек изгасва и палиш! ако остава да свети значе има проблем по горивно запалителната система :D
          Ами остава си да свети .........Дали е възможно да е от IAT сензора (Имам отделна тема за него) обаче проблеми в паленето не виждам ...

          Коментар


            #6
            И аз имам подобен проблем. От скоро съм собственик на Пунто 1.6. До сега два пъти ми е светвала тази лампа в движение. От какво ли може да е?

            Коментар


              #7
              metoshko написа:
              И аз имам подобен проблем. От скоро съм собственик на Пунто 1.6. До сега два пъти ми е светвала тази лампа в движение. От какво ли може да е?
              закачаш на диагностика и разбираш
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                metoshko написа:
                И аз имам подобен проблем. От скоро съм собственик на Пунто 1.6. До сега два пъти ми е светвала тази лампа в движение. От какво ли може да е?
                Ето един възможен вариант http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...890&highlight=
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #9
                  bmahob написа:
                  metoshko написа:
                  И аз имам подобен проблем. От скоро съм собственик на Пунто 1.6. До сега два пъти ми е светвала тази лампа в движение. От какво ли може да е?
                  закачаш на диагностика и разбираш
                  То това с диагностиката ясно. Ама безработен, без пари-без диагностика.

                  Коментар


                    #10
                    metoshko написа:
                    bmahob написа:
                    metoshko написа:
                    И аз имам подобен проблем. От скоро съм собственик на Пунто 1.6. До сега два пъти ми е светвала тази лампа в движение. От какво ли може да е?
                    закачаш на диагностика и разбираш
                    То това с диагностиката ясно. Ама безработен, без пари-без диагностика.
                    Кофти и аз съм като теб, значи няма да караме, няма да имаме проблеми.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      Тази лампа при 1.6 не изгася като при 1.1 и 1.2 след няколко секунди. Проблем е ако ти светва в движение, макар, че дори и на мен ми е светвала няколко пъти и на бензин и на газ. На газ е разбираемо но на бензин неможах да разбера за какво светна и започна да прекъсва, но се оправи и за сега няма проблеми.
                      FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

                      Коментар


                        #12
                        marmil написа:
                        Тази лампа при 1.6 не изгася като при 1.1 и 1.2 след няколко секунди. Проблем е ако ти светва в движение, макар, че дори и на мен ми е светвала няколко пъти и на бензин и на газ. На газ е разбираемо но на бензин неможах да разбера за какво светна и започна да прекъсва, но се оправи и за сега няма проблеми.
                        Аха ...... и при мен светва от време на време и на газ и бензин .....преди светеше и като запаля почти постоянно когато оборотите бяха 900 на място натегнах леко жилото на газта да държи 1000 и сега само в движение по неизвестни за мен причини

                        Коментар


                          #13
                          При мен на газ светва по баир нагоре и пълна газ, явно недостиг на гориво при отворена напълно дроселова клапа. Иначе след запалване веднага си изгася а ниските са около 850-900. Тка и не разбрах единия път за какво светна и започна да не работи равномерно, обърнах на бенз и пак същото , после след някое и друго палене и гасене се оправи. Това в рамките на 5-10 минути.
                          FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

                          Коментар


                            #14
                            marmil написа:
                            При мен на газ светва по баир нагоре и пълна газ, явно недостиг на гориво при отворена напълно дроселова клапа. Иначе след запалване веднага си изгася а ниските са около 850-900. Тка и не разбрах единия път за какво светна и започна да не работи равномерно, обърнах на бенз и пак същото , после след някое и друго палене и гасене се оправи. Това в рамките на 5-10 минути.
                            Накрая ще отворя километража и ще я махна тая лампа :D :D :D Не мога да я гледам вече

                            Коментар

                            Working...
                            X