Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли смисъл да се сменяват свещи при положение че работят?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vesko.t написа:
    geshabeli написа:
    Някой кара ли с NGK? Предложиха ми ги по 6лв бройката ама не ми хареса метала от който са направени...има ли ментета? Продавача много ми ги хвалеше, каза че били в пъти по-добри от Champion, аз за такива се бях хвърлил да търся. Ама нали е продавач, така ще каже... Та някакви впечатения от тия свещи?
    Специално на NGK не съм виждал ментета,което не значи,че няма...Днес специално в магазин,дистрибутор на АСDelco ми показаха менте на техните свещи-металното тяло на свеща-менте е черно-оксидирано,а не сребристо метално,както е оригинала...Относно NGK,сменил съм вече два комплекта,колата е взех с БОШ,на практика всичко е едно и също...както би трябвало да бъде...Относно ментета на Бош виж тукhttp://www.bosch.bg/bg/products/car_...s/news_605.htm
    Тези, които ми предложиха са светъл метал, но не цветен, много лъскав. Абе направо като част от китайско колело. Кутииките им са картонени с един надпис NGK. Абе с две думи, гледах че я има марката като маркови свещи но тия според мен са ментета. Сега търся отличителни знаци в нета.Добавка - току що ги намерих на снимка - същите-http://www.wppracing.com/images/ngk%20br8es600.jpg
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      Тук има още инфо по въпроса...http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?t...ftmenu=1&act=2
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #18
        Относно свщите Champion знам че оригиналните са със червен надпис на изолатора
        Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

        Коментар


          #19
          Сложих чешки свещи "БРИСК"-триелектродни.Доволен съм ,а и струват 12.50лв-комплекта.Имат и за газ-със сребърен електрод.
          Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

          Коментар


            #20
            alex12 написа:
            Сложих чешки свещи "БРИСК"-триелектродни.Доволен съм ,а и струват 12.50лв-комплекта.Имат и за газ-със сребърен електрод.
            От къде ги взе? И аз съм в кр. с.!
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #21
              Магазина се намира като се тръгне по "Константин Величков" към "Красна поляна" след бензиностанцията на "Лукоил",още 300м. от ляво.Пише филтри,гумени съединения...До него има гараж за смяна аспуси.
              Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

              Коментар


                #22
                Абе от къде ги купувате тия свещи NGK ? Дайте адреси нещо на магазини на дилъри ...

                Коментар


                  #23
                  The_Wicker_Man написа:
                  Абе от къде ги купувате тия свещи NGK ? Дайте адреси нещо на магазини на дилъри ...
                  AUTO HELPАвточасти - LUK, INA, KYB KAYABA, FEDERAL MOGUL, AE, DANA, VICTOR REINZ, ATE BREMSEN, GKN, MANN FILTER, TRW, LUCAS, NISSENS, NGK, VERNET, CIFAM, BOSCHTел.: 02/973-46-14, Офис: 02/980-09-44
                  Ex. Grande Punto Driver

                  Коментар


                    #24
                    The_Wicker_Man написа:
                    Абе от къде ги купувате тия свещи NGK ? Дайте адреси нещо на магазини на дилъри ...
                    Аз ги видях на Красно село пазара, улицата до фантастико магазина, около 50 метра по нея нагоре.Тоест от пазара, към Бели брези по Гоце Делчев, втората в ляво.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #25
                      alex12 написа:
                      Магазина се намира като се тръгне по "Константин Величков" към "Красна поляна" след бензиностанцията на "Лукоил",още 300м. от ляво.Пише филтри,гумени съединения...До него има гараж за смяна аспуси.
                      Вече ще принтирам обяснения :D Аз като тръгнах по Константин Величков идвах от красна поляна и познай какво беше на 300 метра нодолу и ми се падна отляво.....Циганската махла! Момчето там каза че шефката му раждала и нямал свещи...каръкщина
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #26
                        Точеан адрес на магазина за чешки свещи.

                        Извинявам се на колегите ,които неволно съм объркал с обясненията си.Просто не съм очаквал да има интерес.Самият аз бих погледнал с недоверие на подобни артикули.Не съм от тия ,които пестят от консумативи.Нещо темпрата се задави.Бях с беру. След много продухвания, бърсане и подсушаване на свещите не палеше а само "прикихваше".Вбесих се и се сетих ,че бях гледал в това магазинче триелектродни свещи.Просто не можеше да е по-лошо и отидох да си взема един комплект.Щом ги сложих колата запали от раз.Карам с тях 4 месеца и съм доволен.Адресът е:бул."Възкресение"№17 ж.к. "Красна поляна" тел.822 70 73 088 928 19 32Интернет адрес на производителя:www.brisk.cz
                        Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

                        Коментар


                          #27
                          Re: Точеан адрес на магазина за чешки свещи.

                          alex12 написа:
                          Извинявам се на колегите ,които неволно съм объркал с обясненията си.Просто не съм очаквал да има интерес.Самият аз бих погледнал с недоверие на подобни артикули.Не съм от тия ,които пестят от консумативи.Нещо темпрата се задави.Бях с беру. След много продухвания, бърсане и подсушаване на свещите не палеше а само "прикихваше".Вбесих се и се сетих ,че бях гледал в това магазинче триелектродни свещи.Просто не можеше да е по-лошо и отидох да си взема един комплект.Щом ги сложих колата запали от раз.Карам с тях 4 месеца и съм доволен.Адресът е:бул."Възкресение"№17 ж.к. "Красна поляна" тел.822 70 73 088 928 19 32Интернет адрес на производителя:www.brisk.cz
                          Не не се извинявай, аз съм си виновен!Обаче тоя тип пак нямаше...сега търся от друго място.http://kobo.hit.bg/brisk/brisk.html
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #28
                            NGK ми хубави свещи много съм доволен.Наскоро сваляхме на едно Браво свещите и на тях пишеше Fiat Lancia NGK

                            Коментар

                            Working...
                            X