Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

говорители във вратите на Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    говорители във вратите на Типо

    Някой слагал ли е говорители в предните врати на типо? Искам да сложа по една 8" и 6" за предната линия, но в самата врата не може да се напъха говорител . До тук добре трябва да се прави конзола, такива съм виждал в задоволително изпълнение от Тояга на мерцедес 124 купе. Някой правил ли е нещо подобно на типо или поне да има снимки, че ме е страх да не стане грозотия.П.С. Вие как си решавате проблема с предната линия на озвучението във вашите типажи.

    #2
    Аз съм с едни двулентови елипси Кларион на оригиналните места. И едни на кората, ама този стейдж ми отесне. Айде моля който има снимки на такива конзоли в типо да пусне.

    Коментар


      #3
      а за пунто същия въпрос?

      имам същата идея за говорители във вратите на пунтото...обаче то е по новия дизайн и точно там където трябва ширина за говорители тапицерията /или не знам как точно се казва/ е тънка...остава ми само възможността отпред в таблото да сложа по-качествени говорители...ако някой е слагал там и са пасвали да сподели :P :P :P
      Арх. Стаменов &
      Пунто ELX, 1.7 ТД 70

      Коментар


        #4
        На моето има 2 17" ,ама е двуврато.
        Octavia RS
        Evo 10-служебната играчка.

        Коментар


          #5
          Само да поясня, че имам намерение да слагам една 8 и една 6 инчови говорители , не сантиметрови.8 инча са 20 см. 6 инча са 17.5см. Питах човека с мерцедеса, 80лв. са му взели да му го направят и тапицират.Има възможност да се направи и от стъклопласт ама там циганията ще ми дойде нанагорно, та от тук - от къда да си намеря плат като тапицерията на вратата , която се води синьо кадифе.

          Коментар


            #6
            Здравейте,Някой пак не иска да търси за да чете за вече написано, но явно такъв е живота!
            Прикачени файлове
            Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

            Коментар


              #7
              това горното е бая грозновато един приятел си направи на опела,ако го видя тези дни ще го снимамя виж това:

              Коментар


                #8
                pugsy написа:
                това горното е бая грозновато един приятел си направи на опела,ако го видя тези дни ще го снимамя виж това:
                Това е оригинална пластмаса нали? Не е стъклопласт. Мисля че стъклопласта ще е най-подходящ за случая.Лично аз си решавам проблема с среди и пищялки с филтри и голям бас в багажника. Баса е готов, няма усилвател още. Ще кажа какво е станало.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Коментар

                  Working...
                  X