Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преглед на FIAT нов внос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преглед на FIAT нов внос

    Здравейте,нов съм в форума както повечето от вас сигорно се сещат.Искам да си купя Bravo ’96 , ’97 бензин 1.6. След като преди 1-2 дена обикалях из целото горубляне се чух с няколко мои познати коиото работят по сервизи, мнението им за браво-то е 50/50. искам да попоитам няколко неща.1. При покупка на фиат (които най-често е внесен от Италия) с какво мога да се опаря?2. Каде е най-доброто място за преглед на такъв автомобил?3. Кои са наи-често наблюдаваните проблеми за този модел?4. Как е о кам поддражка тази кола? 5. Добър ли е 1.9 TDI двигателя?
    Brava SX 1.6i 16V 103PS

    #2
    ми за от италия както и от други си е на късмет тва е гледаи си я дали предишния собственик я е пазил или я е юркал само а за другите въпроси имаше тема какво се гледа при покупка на фиат прочетия за сервиз ми нямам впечатления а за дизел двигател на фиат още по малко
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Ето в тази тема може да видиш доста неша: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=621
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Благодаря,да и другото нещо което е ... видях че след ’99 имат някакви подобрения. днес ходих да гледам един фиат браво ’99 но не знам по какво да го позная че наистина е 99.Гледах и един които е ’96 и двата бяха еднакви. Да четох я тази тема,за която си ми пратил линк.Дали наистина си заслужава да се дадат 1000 - 1500 лж повече за кола ’99?
        Brava SX 1.6i 16V 103PS

        Коментар


          #5
          Също така на този фиат който го гледах ’99 имаше черно перно да дисплея на радиото.подменят ли се тези дисплеи и на каква цена са.Също при закупужането на такъв фиат кои са задължителните консуматижи които трябва да се сменят и на какжа цена са грубо?
          Brava SX 1.6i 16V 103PS

          Коментар


            #6
            Колега не се притеснявай за дисплея,гледай колата да е наред.целия касетофон струва 20-40лв на старо :D
            HONDA I-VTEC

            Коментар


              #7
              За да си сигурен в годината на производство ти е нужен VIN ( номер започващ с ZFA..общо 17 знака) на колата,при отворен капак на двигателя е в ляво на теб там където се захваща амортисьора.После ако незнаеш как се проверява дай го тук и някои веднага ще ти отговори.

              Коментар

              Working...
              X