Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с хгт !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с хгт !!!

    така искам савет от какво може да е проблема : симптомите са :колата глъхне и неиска да се изфорсира ... като я изгасиш и запалиш и почва да работи малко нормално интересното е че го прави само от време на време може и цял месец да не стане нищо да си варви нормално и после пак ... ся свещите са сменени ... има спортен филтар (нз дали може да е от него ама преди него ги правеше мисля) Има газово обаче не се кара на газ ... качал сам я на елкон рядко са излизали грешки... преди ламда сондата работеше на авариен режим ама я смених и го прави по рядко нз вече от какво може да е ... ако някои се сети за нещо
    Ex Bravo HGT 20.20v 150hp+

    #2
    кабелите на свещите ако не си гледал може и тях да погледнеш.Нали знаеш метода палиш вечер на тамно вдигаш капака и гледаш за искрици около кабелите на свещите при теб има и капак в/у кабелите.Много трудно ще се разбере щом ти го прави един път в месеца.
    Bravo HGT 2.0 20V

    Коментар


      #3
      Това за паленето на тъмно не го разбрах.

      Коментар


        #4
        vintiliran написа:
        кабелите на свещите ако не си гледал може и тях да погледнеш.Нали знаеш метода палиш вечер на тамно вдигаш капака и гледаш за искрици около кабелите на свещите при теб има и капак в/у кабелите.Много трудно ще се разбере щом ти го прави един път в месеца.
        това няма как да стане незнам дали си забелязал но HGT-то е с отделна бобина на всеки цилиндар. там няма кабели .coolboby: Когато са прецакани кабелите тогава светят. вечер на тъмно се прави тоя номер и ако са прецакани се вижда как светят яко а :P :P :P

        Коментар


          #5
          Re: проблем с хгт !!!

          ascari написа:
          така искам савет от какво може да е проблема : симптомите са :колата глъхне и неиска да се изфорсира ... като я изгасиш и запалиш и почва да работи малко нормално интересното е че го прави само от време на време може и цял месец да не стане нищо да си варви нормално и после пак ... ся свещите са сменени ... има спортен филтар (нз дали може да е от него ама преди него ги правеше мисля) Има газово обаче не се кара на газ ... качал сам я на елкон рядко са излизали грешки... преди ламда сондата работеше на авариен режим ама я смених и го прави по рядко нз вече от какво може да е ... ако някои се сети за нещо
          колега като започне да ти први тоя немор откачи буксата на дебитомера и виж дали има разлика. ако е по добре при откачен дебитомер, знаеш какво е

          Коментар


            #6
            за проверка на кабели по лесно ще ти е да пръснеш с праскалка за прозорци пробвано и работи ако се влуши работата или загасне лошо
            1.6 16v 96 г. 103 hp.
            България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
            Да мина да те взема...или да взема да те мина?

            Коментар


              #7
              пдсф

              мерси колеги ... ама ас и дебитомера сам сменил не е от него ... а за кабелите и мен ме самняват ама 800 и няколко лв струват щото са с някви бубинки и нз не ми се дават толкова пари ... Сега реших да прочистя диузите защото от време на време ми присветва червената лампичка за тях ама само присветва ... да видим дано се оправи ... ас мисля че може да е някав проблем с електрониката ама нз неразбирам толкова мн ,,, ,
              Ex Bravo HGT 20.20v 150hp+

              Коментар

              Working...
              X