Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разтропана предница...добър(евтин) майстор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разтропана предница...добър(евтин) майстор

    благодарение на читавите ни пътища колата ми тропа като стара каручка.идея си нямам какво трябва да се сменя по нея, но ако някой знае добър сервиз или даже майстор да пише.естествено да не ми одере кожата.също и магазин за резервни части на прилични цени.мисля че доста хора ще намерят писанията тук за полезни, особено след като караме нежни коли като фиат.

    #2
    Re: разтропана предница...добър(евтин) майстор

    Mitko написа:
    diyan123 написа:
    благодарение на читавите ни пътища колата ми тропа като стара каручка.идея си нямам какво трябва да се сменя по нея, но ако някой знае добър сервиз или даже майстор да пише.естествено да не ми одере кожата.също и магазин за резервни части на прилични цени.мисля че доста хора ще намерят писанията тук за полезни, особено след като караме нежни коли като фиат.
    Ремонта е лесен и за самостоятелно упражнение. Стига да имаш желание да се занимаваш.
    Mitko какво е твоийто предположение аз казвам заден тампон на носач или това плюс шарнир.Стандартизацийка при италианките :P .кофтито е само че тампона се вади трудничко с флекса и после се набива на преса.Апак ако решиш да смениш носача МиТКО ще ти каже как започват главоболията след това поради високото ниво на качество в наща татковина

    Коментар


      #3
      дам есента сменях ляв носач заради дупка и... преди две седмици пак същата операция! аз лично мисля за следваща смяна да се изръся повече за нещо по-спортно, качествено и здраво!
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        Има и по-качествени носачи, но сложиш ли BIRTH за нула време пак ще скъсаш тампона. Аз в другата тема споменах, че карам с FRAP. Обвиних ги малко несправедливо. Шума изчезна след смяна на кормилния накрайник. Носача още не е мръднал и е първия ми носач който е на път да мине 10 000км в моите ръце.
        Каква е цената на накрайника,защото и мойта предница хлопа от дясно а пък съм сменил носачи и амортесьори.Те мойте ще са сигурно други но нищо да се ориентирам вцената.

        Fiat Tempra 149A3.046

        Коментар


          #5
          определено не ми се занимава сам да си ги правя тия работи пък и толковва разбирам...питах за майстор в рамките на софия дето да му чува главата и да не взима скъпо..хайде мерси

          Коментар


            #6
            точно там днес ми смениха двата предни носача и предни накладки.обаче носачите са Birth...незнам до колко са качествени.дано изкарат повече но в магазина имаше само такива.и сега определено има много по-готина возия.то преди не се търпеше.значи за смяна на предни носачи, накладки, и реглаж ми веха 56лв.реглажа е 16лв.накладките са 36лв но не помня как се казваха, а носачите ги плащах 62лв/бр...

            Коментар


              #7
              diyan123 написа:
              точно там днес ми смениха двата предни носача и предни накладки.обаче носачите са Birth...незнам до колко са качествени.дано изкарат повече но в магазина имаше само такива.и сега определено има много по-готина возия.то преди не се търпеше.значи за смяна на предни носачи, накладки, и реглаж ми веха 56лв.реглажа е 16лв.накладките са 36лв но не помня как се казваха, а носачите ги плащах 62лв/бр...
              ако се беше поразровил из форума преди да си сложиш носачите уверявам те че нямаше да ги купиш тези не че нещо ама по голям боклук от БИРТ няма
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Колеги,като чета мненията ви за предните носачи ми настръхва косата.Имам Темпра комби 1.6 от 2г.Изминал съм 22000км. и до сега не съм имал проблеми.Сменил съм само ангренажен ремък и предни спирачни накладки.Според вас на какво се дължи факта, че нямам проблем с предните носачи?От това което чета излиза,че отдавна трябваше да съм ги сменил.

                Коментар

                Working...
                X