Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

с какви параметри са крушките на фаровете на пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    с какви параметри са крушките на фаровете на пунто 1

    ако някой със сигурност знае, моля да ми каже. :D

    #2
    Тези на фаровете са Н4 - 55/60W, габаритите са по 5W. Отзад в стоповете единствено мигачите са по-особени - онези пинпончета на металната основа на крушката не са разположени срещуположно, а са малко под ъгъл. Принципа е влизаш в магазина с изгорялата крушка за да не стане грешка.
    2.4 JTD

    Коментар


      #3
      Ernom написа:
      Тези на фаровете са Н4 - 55/60W, габаритите са по 5W. Отзад в стоповете единствено мигачите са по-особени - онези пинпончета на металната основа на крушката не са разположени срещуположно, а са малко под ъгъл. Принципа е влизаш в магазина с изгорялата крушка за да не стане грешка.
      благодаря за инфото, а ще издържи ли по-мощни -100/90 вата?

      Коментар


        #4
        EXECUTE написа:
        благодаря за инфото, а ще издържи ли по-мощни -100/90 вата?
        по-добре не пробвайсложи си хубави крушки - Philips Vision Plus + 50%и си регулирай фаровете
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Ernom написа:
          Тези на фаровете са Н4 - 55/60W, габаритите са по 5W. Отзад в стоповете единствено мигачите са по-особени - онези пинпончета на металната основа на крушката не са разположени срещуположно, а са малко под ъгъл. Принципа е влизаш в магазина с изгорялата крушка за да не стане грешка.
          Има още един вариант на изпълнение-отделни крушки за дълги и къси,съответно и отделни рефлектори в едно общо тяло H1 12V/55W.На халогените са H3 12V/55W
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар


            #6
            Mitko написа:
            Аз карам с Н4-55/60W. След регулиране на фаровете на стенд просто нямам думи. При каране със скорост до 60-70км/ч дори не са ми нужни дълги. Чудесно осветяване.
            Митко, препоръчай някъде в София сервиз за регулиране на фаровете...
            Punto 1.1 SX 95г

            Коментар

            Working...
            X