Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За разхода 150к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Съжалявам че ваще колици не са като моята ! Но до Банско и обратно както казах със средна скорост от 110 км / ч разхода бе6е 5,6 А за градското е толкова, защото я карам до работата и обратно / от Е. Марков до бул Черни връх /.
    Fiat Marea 1.8 16 V

    Коментар


      #17
      Такова животно няма :D , нещо си бъркаш разхода , за извън градско може с попътен вятър и ,ако опънеш платната , ама за градското ще ме извиняваш ама нещо не се връзва , сигурно и заводски разход в книжката няма такъв, и нещо друго понятието средна скорост 110км/ч пак не се връзва, за такава средна скорост трябава да караш бая здраво
      FIAT UNO 1,4i ELEGANZA 160.A1.046

      Коментар


        #18
        Средна скорост София-Банско , на Предела с колко караше ?? участъка е 30 км .а общо 170 км.до Банксо . математиците да помагат
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #19
          За разхода...

          Моята с по-малък мотор и мощност ,без да се замисля гори 14л.+/газ/ през зимата ,като често работи незагряла и на малки разстояния.
          Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

          Коментар


            #20
            Според мен или не го засичаш добре тоя разход или километража ти нещо не отчита вярно.Няма смисъл да спорим за глупости, че прецакахме темата. Такъв разход дори и на производителя ще му се види чуден, да не кажа направо - невъзможен.
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #21
              chris написа:
              ...Няма смисъл да спорим за глупости, че прецакахме темата. ...
              Еми до някъде е вярно, защото аз попитах за мнение за този двигател а не по принцип колко ви горят колите Та и според мен един двигател 1.8 не може да гори 7-8л градско, ама всеки си знае за него си никого не обвинявам.. Един Голф 2 градско (не в София) ми твърдеше че му давал 6/100 - естествено това е невъзможно, но се хванахме на бас, а онзи луд маняк - познайте - верно му даде 6/100 ама как?? :P Тоя газ, 1-ва, 2-ра...5-а и вече е на 60км - и от там гаси колата и по инерция, после пали пак така, като види нанадолнище колата задължително се гаси...Е какво да ви кажа мен ми стана смешно ама... хора всякакви
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #22
                BO написа:
                chris написа:
                ...Няма смисъл да спорим за глупости, че прецакахме темата. ...
                Еми до някъде е вярно, защото аз попитах за мнение за този двигател а не по принцип колко ви горят колите Та и според мен един двигател 1.8 не може да гори 7-8л градско, ама всеки си знае за него си никого не обвинявам.. Един Голф 2 градско (не в София) ми твърдеше че му давал 6/100 - естествено това е невъзможно, но се хванахме на бас, а онзи луд маняк - познайте - верно му даде 6/100 ама как?? :P Тоя газ, 1-ва, 2-ра...5-а и вече е на 60км - и от там гаси колата и по инерция, после пали пак така, като види нанадолнище колата задължително се гаси...Е какво да ви кажа мен ми стана смешно ама... хора всякакви
                то това е като мита за НЕчупливостта им на тез коли по темата аз със 147к.с. под 14-15/100 не падам, 150 коньовите голфове дават също около 13/100. мисля вече си си изградил мнение относно разхода!
                "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                Коментар


                  #23
                  икономия

                  Може би няма връзка с темата, но някъде / мисля в Ауто билд/ бях чел как да правиш икономия с отваряне на дроселовата клапа докрай, като скоростта за всяка предавка нетрябва да отива на максимум.
                  Punto 55 SX

                  Коментар


                    #24
                    Re: икономия

                    mentor написа:
                    Може би няма връзка с темата, но някъде / мисля в Ауто билд/ бях чел как да правиш икономия с отваряне на дроселовата клапа докрай, като скоростта за всяка предавка нетрябва да отива на максимум.
                    Ще дадеш ли пример че не можах да те разбераИзвинявам се

                    Коментар

                    Working...
                    X