Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трансформации : От Мареа или Темпра на Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16


    Ами и аз това си мился че ще се получи наи добре но Темпрата имат ли духалка под подлакутника.засхтото това е едната от двете идеи
    Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
    http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

    Коментар


      #17
      имат
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #18
        Ако те интересува за духалката която е на средната конзола и гледа към пасажерите от зад ,поне така разбрах аз от всичко писано до тук .Имат и дори тези които нямат подлакътник.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #19
          dani389 написа:
          Според мен колега от Темпра би ти паснало най - добре и без допълнителни услужнения .
          Колега я покажи една снимка да го видя тоз подлакътник от темпра.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #20
            Темпра не карам от 5 години но преди години сме сравнявали с колеги точно тези барчета ,тогава Фиатите бяха рядкос.А голфаджиите като видят каксвети нощем дигиталното табло на Темпрата си мислеха че е сувалка ,ама много се отклоних от темата.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #21
              к

              добре колега ако взема барче с подлакътник от темпра те са еднакви като захващане и като растояние и отвори за ръчната спирачка и скоростите.до тук добре това ме устроива супер много ако наистина имат духалки за пасажерите отзад и подлакътник ако си намериа направо божествено.Значи да започвам търсене на темпра начасти с екстри .ще оставя темата отключена още ден два за други мнения и ппосле затваряме.До тук съм ви мн благодарен
              Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
              http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

              Коментар

              Working...
              X