Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трансформации : От Мареа или Темпра на Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трансформации : От Мареа или Темпра на Типо

    Колеги интересува ме възможна ли е тази трансформация на барчето от Мареа да го сложа на Типо или скоростите и ръчната ще ми създадат проблеми.Ако е така и се огранича само с подлакътника има ли начин той да бъде монтиран.Също искам да попитам и за въздуховодите.Много ми хареса идеята от един мерцедес го видях да има въздуховод под подлакътника и на колонките между предна и задна врата.интересува ме има ли модел фиат който също да има тези екстри и възможно ли е те да се прехвърлят на Типото
    Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
    http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

    #2
    Re: Трансформации : От Мареа на Типо

    super_s написа:
    Колеги интересува ме възможна ли е тази трансформация на барчето от Мареа да го сложа на Типо или скоростите и ръчната ще ми създадат проблеми.Ако е така и се огранича само с подлакътника има ли начин той да бъде монтиран.Също искам да попитам и за въздуховодите.Много ми хареса идеята от един мерцедес го видях да има въздуховод под подлакътника и на колонките между предна и задна врата.интересува ме има ли модел фиат който също да има тези екстри и възможно ли е те да се прехвърлят на Типото
    Колега по-добре си купи шофьорска седалка от Делта 2 или Дедра с подлакътник- мисля, че на реслсите ще пасне точно и няма да ти пречи нито на ръчната, нито на скоростния лост, а и Ланчовия подлакътник е много по-удобен
    ex. Fiat Marea 1.6 16V
    ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
    Lancia Kappa 2.0 VIS

    Коментар


      #3
      отг

      благодаря за съвета колега,но идеята ми е да си пусна и въздуховоди назад така че трябва да ги съчетая нещата.Захванъл съм се с един проект и трябва да мисля за нещата комплексно Но ще проуча въпроса за ланчите
      Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
      http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

      Коментар


        #4
        каквото ти трябва - от темпра, дедра или делта
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5


          Synthy написа:
          каквото ти трябва - от темпра, дедра или делта
          Колега нещо не те разбрах
          Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
          http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

          Коментар


            #6
            от тези коли можеш да ползваш каквото искаш да промениш по типото (най-вече от темпра) мареа/браво и т.н. са с различно купе, докато горните са поне 80% идентични.
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              #7
              Re:

              super_s написа:
              Synthy написа:
              каквото ти трябва - от темпра, дедра или делта
              Колега нещо не те разбрах
              Какви проекти,давай да и чуем гласа,пък после проектие !

              Коментар


                #8
                й

                хах боби мерси.нека се концентрираме на мареата ако обичате
                Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                Коментар


                  #9
                  Колегата Synthy ти даде най-точен отговор! От мареа ще трябва да го преправяш и според мен ще си личи че е от друга кола!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    хм

                    добре колеги тогава ако се концентрираме за ланча ... тогава ми трябва ланча която да ие с подлакътник да има отвор под нея и има ли такава дето да има и въздуховоди на страничните колонки
                    Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                    http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                    Коментар


                      #11
                      абе... какво точно искаш да направиш? мисля че всяка темпра има центтр. конзола с духалка на нея (под подлакътника), а от там и всяка дедра ще има това нещо. на колонката между вратите не мисля че някой фиат има, това се намира под предните седалки (там има духалки, по спомени...). за подлакътника - намираш си такава седалка и си готов.
                      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                      Коментар


                        #12
                        Според мен колегата Не си търси такава седалка:,а си търси средна конзола на която отгоре има подлакътник точно както на мареата.Седалките които показвам съм ги свалял от типо,а не от ланча.
                        Fiat Tipo
                        Corsa b комби !

                        Коментар


                          #13
                          ф

                          pecata написа:
                          Според мен колегата Не си търси такава седалка:,а си търси средна конзола на която отгоре има подлакътник точно както на мареата.Седалките които показвам съм ги свалял от типо,а не от ланча.
                          Колега много правлно го каза.Неискам да си сменям моите седалки защото са ми много удобни а и цвета им отговаря на вратите.Иначе този подлакътник е монтиран към седалките и неможе да си търся само него нали.ниама да и ма каде да го сложа а тези седалки в твоята кола ли са
                          Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                          http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                          Коментар


                            #14
                            г

                            Колеги гледах снимки до сега ама никаде невидях това което ми трябва.само че искам да попитам барчето с подлакътник от Алфа Ромео 155 ще стане ли.Също така се замислих за тези задните духалки пак ли от нея да ги търся или да прегледам и 146 145.как стоят нещата при алфа 33 там има ли нещо интересни или да не се занимавам по добре
                            Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                            http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                            Коментар


                              #15
                              Според мен колега от Темпра би ти паснало най - добре и без допълнителни услужнения .
                              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                              Коментар

                              Working...
                              X