Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задна броня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задна броня

    Колеги моля за информация. Днес след 13 год. безаварийно шофиране си праснах "Марийка" в едно ниско метално стълбче при маневра на заден ход(не го видях-сняг,запотени стъкла). За съжаление десния накрайник на задната ми броня(нали съм комби и задната броня е от 3 части) се потроши. Обявиха ми цена от 190 лв(само за частта без боя и труд).Въпросът ми е: Такава ли е цената наистина и ако има по-евтино моля за инфо.Благодаря.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Lancia Y

    #2
    Re: Задна броня

    TabE-Marea написа:
    Колеги моля за информация. Днес след 13 год. безаварийно шофиране си праснах "Марийка" в едно ниско метално стълбче при маневра на заден ход(не го видях-сняг,запотени стъкла). За съжаление десния накрайник на задната ми броня(нали съм комби и задната броня е от 3 части) се потроши. Обявиха ми цена от 190 лв(само за частта без боя и труд).Въпросът ми е: Такава ли е цената наистина и ако има по-евтино моля за инфо.Благодаря.
    Утре ще те светна по въпроса!

    Коментар


      #3
      Каско - Щета на паркинг :D Може без да се занимаваш направо да ти я оправят в доверен сервизСамо зависи къде ти е застраховката
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        sev написа:
        Каско - Щета на паркинг :D Може без да се занимаваш направо да ти я оправят в доверен сервизСамо зависи къде ти е застраховката
        Абе естествено че каско имам(ДЗИ) Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 . Казаха ми ако искаш влизай в наш сервиз ами ако не ми хареса после кво праим? За това предпочитам познати. Оценката ми е 9000. Един отворен агент на ДЗИ ми вика ами тооооо това не е много пари.(ами да го.......)каза че може би не повече от 100 лв. Ама аз тез от ДЗИ ще ги....... хммм. Ама аре сега съм малко нервен. След 15 дни ще ми излезе решението от експертите им. Аз така или иначе оставих бронята да я праят ама май не ми харесва нещо цената да ..... П.П. Извинете ме за "езика" ама сефте ми се случва и ми е гадно и подложих
        Alfa Romeo 166 2,4 JTD
        Lancia Y

        Коментар


          #5
          повече ще е от 100 според ментук един служебен 190 имаше подобна случкаи точно ДЗИ дадоха добра сума
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Ех колега винаги има първ път Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 случва се.Що се отнася до застрахователите вече съм установила едно, стане ли нещо отиваш оглед пишат каквото пиша и директно в техния сервиз! Добре зле, но ще я направят и няма да си личи нищо, но по- важното е,че ти няма да си имаш ядове и няма да те ощетят.

            Коментар


              #7
              Re: Задна броня

              TabE-Marea написа:
              Колеги моля за информация. Днес след 13 год. безаварийно шофиране си праснах "Марийка" в едно ниско метално стълбче при маневра на заден ход(не го видях-сняг,запотени стъкла). За съжаление десния накрайник на задната ми броня(нали съм комби и задната броня е от 3 части) се потроши. Обявиха ми цена от 190 лв(само за частта без боя и труд).Въпросът ми е: Такава ли е цената наистина и ако има по-евтино моля за инфо.Благодаря.
              Имай предвид, че на мене ми обявиха 2000 лв. за предна броня, не че ми трябваше де.
              "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
              Кара любимата червена Brava 1,4 12V

              Коментар


                #8
                на околовръстното преди студентски град се продават ножи брони за фиат браво предна с дупки за халогени 95 лж без дупки 82лв , оеигинална нова струва 502 лв , а втора употреба около 160 без халогените

                Коментар


                  #9
                  ivokitai4eto написа:
                  на околовръстното преди студентски град се продават ножи брони за фиат браво предна с дупки за халогени 95 лж без дупки 82лв , оеигинална нова струва 502 лв , а втора употреба около 160 без халогените
                  Някакви по конкретни кординати. Би било полезна информация?
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    Re: Задна броня

                    TabE-Marea написа:
                    Колеги моля за информация. Днес след 13 год. безаварийно шофиране си праснах "Марийка" в едно ниско метално стълбче при маневра на заден ход(не го видях-сняг,запотени стъкла). За съжаление десния накрайник на задната ми броня(нали съм комби и задната броня е от 3 части) се потроши. Обявиха ми цена от 190 лв(само за частта без боя и труд).Въпросът ми е: Такава ли е цената наистина и ако има по-евтино моля за инфо.Благодаря.
                    хахаха колега все едно чета това което ми се случи на мен преди 2 месеца-давам на задна нищо не виждам и дум с едно бетонно блокче. задната дясна част на бронята се счупи, късмет че само на две части. Първо исках да купувам нова част, но след това се сетих, че до нас има пласмасов заварчик, закарах колата при него и за 50 лв ми я направи. сега там където е заварил двете части стои една линиика дебела малко повече от косъм и почти не се забелязва.
                    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                    Lancia Dedra 1.6 91г.

                    Коментар


                      #11
                      Възстановяването мина благополучно ,с малко забележки ама са търпими. И за цената се спазарихме добре (80лв). Но остана един малък проблем-светлоотражателчето ми е счупено. Имате ли идея дали се продават отделно? Благодаря.
                      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                      Lancia Y

                      Коментар


                        #12
                        Броните по 92 лв за фиат браво се продават , адреса на това място не го знам точно , но е преди студентски град от дясно на пътя . Това е една морга има секакви таратаики и нови брони небоядисвани за повечето коли . Като тръгнеш от цар борис по околовръстното към студентски град това е втората морга от дясно на пътя . В двора на моргата има кафява дървена къщичка с големи стъкла .

                        Коментар


                          #13
                          От такава броня където не е оригинална съм си патил и вече не се връзвам!Преди 2 години едно приятелче си удари колата - Пасат.Обикаляхме за втора употреба и накрая намираме чисто нова предна броня за същата цена каквато беше и старата - около 150лв ми се върти - и си викаме е това е.Взехме я и отиваме да я монтираме - тя опакована това онова..Е познайте- пъро с толкова мъки я сложихме докато пасна и като видяхме резултата - то едно грозино по-добре старата счупена да си беше останала - една виснала отворена от всякъде - а бе все едно в нас по скици съм я правил.От тогава само моя съвет е по възможност такива детайли само втора употреба да се купуват.И още един пример лично с мойто Типо - като си го купих, 2 месеца след това (на връх нова година) едни селяни взеха та ми счупиха страничното огледало - лявото.Естествено аз бях луд привърженик само на нови части и отивам да си купа задължително ново огледало - да не бъде втора употреба от Ал. АутоКупих си го и давам 5 лв да ми го сменят (добре че беше вечерта и виждам как ми го сменят на място от вънка).И познайте - едвам паснаха 2 от 3 дупки на голедалото - и това поне на още 4 огледала стана така. И тези за да сложат и 3-тия винт на огледалото тръгнаха с бормашина да разпробият дупката за да може да се види и третия винт - и аз от там нее ... и така си карам и до днеска само на 2 винта и от време на време си ги стягам.Да не говоря че беше супер ново черничко а сега след около 2 години е по-светло от оригиналното което е вече на 13 години!
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            BO написа:
                            От такава броня където не е оригинална съм си патил и вече не се връзвам!Преди 2 години едно приятелче си удари колата - Пасат.Обикаляхме за втора употреба и накрая намираме чисто нова предна броня за същата цена каквато беше и старата - около 150лв ми се върти - и си викаме е това е.Взехме я и отиваме да я монтираме - тя опакована това онова..Е познайте- пъро с толкова мъки я сложихме докато пасна и като видяхме резултата - то едно грозино по-добре старата счупена да си беше останала - една виснала отворена от всякъде - а бе все едно в нас по скици съм я правил.От тогава само моя съвет е по възможност такива детайли само втора употреба да се купуват.И още един пример лично с мойто Типо - като си го купих, 2 месеца след това (на връх нова година) едни селяни взеха та ми счупиха страничното огледало - лявото.Естествено аз бях луд привърженик само на нови части и отивам да си купа задължително ново огледало - да не бъде втора употреба от Ал. АутоКупих си го и давам 5 лв да ми го сменят (добре че беше вечерта и виждам как ми го сменят на място от вънка).И познайте - едвам паснаха 2 от 3 дупки на голедалото - и това поне на още 4 огледала стана така. И тези за да сложат и 3-тия винт на огледалото тръгнаха с бормашина да разпробият дупката за да може да се види и третия винт - и аз от там нее ... и така си карам и до днеска само на 2 винта и от време на време си ги стягам.Да не говоря че беше супер ново черничко а сега след около 2 години е по-светло от оригиналното което е вече на 13 години!
                            Колега просто не мога да не кажа че си прав на 100% и ми хареса доста поста. Аз съм сменявал така калник, сега съм с на старо.
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар

                            Working...
                            X