Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.2 ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Painfall написа:
    Честно казано и аз се бях засилил за Punto JTD, но някои неща ме отказаха. Аз не съм специалист, та ако имам грешки, поправете ме. Попрочетох и си направих следните заключения лично за себе си: JTD e Common Rail двигател, който от своя страна е по-капризен, от към масла, обслужване и тн. Българската нафта е кофти и се случва да запуши дюзите, което от своя страна е скъп ремонт... Друго, което лично мен ме отказа е турбото. Турбото за мен е минус...колкото е по-сложна колата и повече неща има, толкова повече неща могат да се строшат, а и от друга страна някои познати се опариха от развалени турбота, затова имам 1 на ум. И може би най-важното нещо, което ме отказа от дизела е цената, която беше доста по-висока и с малко каране трудно се избива от гориво.
    Подкрепям те колега Аз лично не уважавам нафтата като гориво за кола.За джип,бус и т.н е наложително да е е дизел.Доста народ ми е казвал нафтата е "проблем"поне в България.Бензиновия мотор си е истината не го бъркат ниски температури,няма да го чакаш да загрее,палиш и трагваш.Някой хора си мислят,че като нафтата е с няколко стотинки по-ефтина от бензина са на далавера.Все пак ФИАТ имат повече от добра гама бензинови мотори. Много е важно да прецениш собственият ти начин на каране,в каква местност караш и за какво ще я позваш тая кола.УСПЕХ!!!
    FIAT PUNTO 1.2 60 PS

    Коментар


      #32
      Чудя се и аз какво да правя. Може да се пробвам с дизела. Дано излеле сполучлив.

      Коментар


        #33


        Всичко е до късмет.Успех!!!
        FIAT PUNTO 1.2 60 PS

        Коментар

        Working...
        X