Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.2 ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 1.2 ?!

    ЗдравейтеЩе сменям колата. Реших да търся нещо по-ново. Спрял съм се на Фиат Пунто 1.2 60 конски сили, 2003 Какви дефекти най-често дават тези коли. За да знам какво да гледам при огледа. Като цяло добър избор и е това пунто.

    #2

    Коментар


      #3
      кола

      като на свички по нови коли 1 да не работи на 2 цилиндъра- сменя се ECU комплект и е доста пари 2 електро усилвател на волана -това се прави по възвожност да има 2 ключа- ако ти трябват или си расеян другото е да имаш пари за бензин и само каране ако намериш JTD на сносна цена и по запазено ще е хубаво тое и по мощно
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Някой с такова пунто ще даде ли мнение ?

        Коментар


          #5
          За мене е добра икономична но малко мудна ,
          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
          Втората......пак същата!
          (_-_)______////_______(_-_)
          Punto75-Вече на жената!
          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

          Коментар


            #6
            bmahob написа:
            За мене е добра икономична но малко мудна ,
            Ами в момента карам Ибиза 1.0, надали ще има разлика с пунтото. Преди това карах Пунто 1.1. В смисал свекнал съм с малко мощност. А разхода на това пунто какъв е горе долу

            Коментар


              #7
              Разхода му е супер това е една от най-икономичните сглобки на ПУнто което даже го има и при гранди ПУнто! Щом си карал 1.1 и 1.0 зтначи сега ще си добре само дето 1.1 Пунто е много по бързото от ибсата Eто разходаГрадски цикъл 7,3Извънградски цикъл 4,8Смесен цикъл 5,7НО това на 1242 60 коня
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8


                Колега аз имам такова Пунто с такъв двигател 3 врати 2001.Двигателят е страхотен,динамичен и много икономичен.Карал съм доста коли които са по 60 коня но не могат да се сравнят с тази.Колкото му подаваш с толкова върви.Дава ми разход 4.6 на дълго 5.3 градско бензин.Относно дефектите лично при мен няма такива поне за сега.Като цяло за малък градски автомобил се държи доста спортно и не се усеща скоростта в купето.Жалко,че се налага да я продам.Поздрави!!!
                FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                Коментар


                  #9
                  Re:

                  punto_boy написа:
                  Колега аз имам такова Пунто с такъв двигател 3 врати 2001.Двигателят е страхотен,динамичен и много икономичен.Карал съм доста коли които са по 60 коня но не могат да се сравнят с тази.Колкото му подаваш с толкова върви.Дава ми разход 4.6 на дълго 5.3 градско бензин.Относно дефектите лично при мен няма такива поне за сега.Като цяло за малък градски автомобил се държи доста спортно и не се усеща скоростта в купето.Жалко,че се налага да я продам.Поздрави!!!
                  Това си беше чиста оферта :D :D :D
                  Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                  Втората......пак същата!
                  (_-_)______////_______(_-_)
                  Punto75-Вече на жената!
                  Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                  Коментар


                    #10
                    bmahob написа:
                    Разхода му е супер това е една от най-икономичните сглобки на ПУнто което даже го има и при гранди ПУнто! Щом си карал 1.1 и 1.0 зтначи сега ще си добре само дето 1.1 Пунто е много по бързото от ибсата Eто разходаГрадски цикъл 7,3Извънградски цикъл 4,8Смесен цикъл 5,7НО това на 1242 60 коня
                    Добре звучи разхода. А относно 1.1 пунто и ибиза 1.0. Не намирам кой знае каква разлика във вървежа. Но все пак беше на почти 300 000. И пак си бях много доволен. Затова пак ще се връщам на Пунто.

                    Коментар


                      #11
                      Карал съм 1.1 и и ибиса 1.3 60 коня , ми то няма разлика :D
                      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                      Втората......пак същата!
                      (_-_)______////_______(_-_)
                      Punto75-Вече на жената!
                      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                      Коментар


                        #12
                        Карам такова Пунто. Доволен съм, колата е достатъчно пъргава за конете си, естествено ако си състезател не е за теб. Уникално опростена кола, евтино обслужване, евтина поддръжка като цяло. Разходът е 4.5 извънградско, около 7 и малко нагоре Софийско градско. Доста удобна кола за града, маневрена.

                        Коментар


                          #13
                          bmahob написа:
                          Карал съм 1.1 и и ибиса 1.3 60 коня , ми то няма разлика :D
                          Ами качвал съм се веднъж на такава ибиза. Но само по външен вид си приличат с моята. До колкото знам тези двигатели са по някаква стара технология и не са от най-успешните за ибиза. И под капака няма нищо общо с моята. Освен ако нямаш предвед някоя ибиза по нова 1999+ .

                          Коментар


                            #14
                            Painfall написа:
                            Карам такова Пунто. Доволен съм, колата е достатъчно пъргава за конете си, естествено ако си състезател не е за теб. Уникално опростена кола, евтино обслужване, евтина поддръжка като цяло. Разходът е 4.5 извънградско, около 7 и малко нагоре Софийско градско. Доста удобна кола за града, маневрена.
                            едно истинско мнение
                            Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                            Втората......пак същата!
                            (_-_)______////_______(_-_)
                            Punto75-Вече на жената!
                            Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                            Коментар


                              #15
                              Re:

                              bmahob написа:
                              punto_boy написа:
                              Колега аз имам такова Пунто с такъв двигател 3 врати 2001.Двигателят е страхотен,динамичен и много икономичен.Карал съм доста коли които са по 60 коня но не могат да се сравнят с тази.Колкото му подаваш с толкова върви.Дава ми разход 4.6 на дълго 5.3 градско бензин.Относно дефектите лично при мен няма такива поне за сега.Като цяло за малък градски автомобил се държи доста спортно и не се усеща скоростта в купето.Жалко,че се налага да я продам.Поздрави!!!
                              Това си беше чиста оферта :D :D :D
                              Не е никаква оферта просто исках да кажа,че когато имаш добър и икономичен автомобил като те прекара живота се налага да се разделиш с него.Случайно да сам написал цена екстри километри.Всеки квото си мисли!!!Този модел на Пунто е доста стилен,красив и няма да останеш незабелязан с него лично препорачвам да е с 4 врати по-функционален е не е кой знай каква разликата в цената от версията с 2 врати.Успех с избора :
                              FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                              Коментар

                              Working...
                              X