Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си махна задния номер?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да си махна задния номер?

    Здравейте, налага ми се да сваля задната броня и понеже не ми се дават пари за тази интервенция ме интересува как се сваля задния номер? Естествено искам да го сваля така, че после след монтажа му да нямам проблеми. Поздрави
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    #2
    А защо трябва да махнеш номера за да свалиш бронята

    Коментар


      #3
      Ха ами ако не трябва още по - добре. Бях чел някъде, че "специалният" болт на задни номер се захваща за шасито. Ако съм се объркал простете за невежеството...
      Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

      Коментар


        #4
        Под номера няма никакви "специални болтове".Няма нужда да го сваляш
        Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

        Коментар


          #5
          Под "специален болт" имате в предвид нита, който е с цампа на КАТ ли? Ако е така, то той хваща номера за бронята. Не би трябвало да имаш проблем със свалянето й. Ако все пак имаш желание да свалиш номера,то трябва внимателно да изпилиш раздутата част на нита отдолу и да го извадиш на вън. При слагането след това навий му една рапидка, да не го загубиш. Успех :D
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            #6
            Ок, мерси колеги.
            Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

            Коментар


              #7
              Към шасито хаха.Кой ти гледа какво има под бронята?Не ги интересува занитват и това е.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                А самата броня предполагам, че не е голяма философия да се свали?
                Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

                Коментар

                Working...
                X