Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

браво 1.8 16v много харчи 15/100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    dolarcho написа:И аз съм с 1.8 мотор и ми дава маХ 10/100 градско, термостатът ми също е за смяна защото колата никога не достига 90градуса но въпреки това пак не стига 15/100 нз какво и еКолега не че ни ти вярвам но с не работещ термостат да твърдиш че градско в София не ти прехвърля 10/100 си е ....Ми колега казвам защото толкова ми гори, и като казвам толкова не означава че постоянно я ръчкам карам я супер леко и в софия наистина колата ми гори 10/100км +- 200-300грама. Проблема при колега мисля че е друг не е в термостата, но не съм специалист и нз има майстори те ще му кажат на човека

    Коментар


      #32
      Аз съм със същия мотор 1.8 16В и мога да ти кажа, че в задръстването в София ми харчи 13-15/100, извънградско не я напъвам понеже още не съм и свикнал преди карах Москвич Алеко 1.5 и тази ми е доста бързичка та разхода ми извънградско го засяках в неделя на 8.11 беше 7-7.5/100. Термостата ми също е за смяна понеже според мен е полу-отворен (или полу-затворен ))). Варианта е просто да сменя термостата, но мисля, че разхода ти е оправдан точно покрай тези часови разлики. Все пак да не забравяме, че половин милион тръгват и си прибират от работа по това време Климатик рядко пускам понеже доста съм изстрадал с настинки от него още с купуването на Фифи Стръвницата )))) Както казват колегите иди да си видиш ДВГ-то, при мен по едно време беше прекалено бедна горивна смес - цедиш я повече, защото не иска да засили нормално, или пък прекалено богата смес и да имаш недоизгаряне. Това е по мойте болешки с разхода
      Skoda AMfabia 1.2 12v
      exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

      Коментар

      Working...
      X