Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

браво 1.8 16v много харчи 15/100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    браво 1.8 16v много харчи 15/100

    30 лв.-100 км. принципно колко харчи този двигател и какво може да и е на колата този разход е в София по задръстванията 8-9 и 18-19ч.
    Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

    #2
    Повечето бензинови коли харчат толкова в задръстванията. Засечи я на извънградско. Ако там нямаш завишен разход, не търси проблем в колата.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      аз се надявах да е около 11 12 ама чак пък 15 извун грацко ми дава около 8. А възможно ли е да е от свещите въпреки, че като ги свалих видах че са работили добре
      Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

      Коментар


        #4
        Ако сега кажеш, че я караш и на кратки разстояния...всичко ще си дойде на място
        Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
        Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
        FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
        Powered by Total & Fobos LPG

        Коментар


          #5
          пътувам от люлин до банишора и от там до билата на бул.България
          Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

          Коментар


            #6
            Този разход от 8/100 извънградско с каква скорост го постигна?Ако си карал с 90-100 км/ч този двигател трябва да ти дава от 6 до 7 литра,не повече. Успех!
            Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
            Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

            Коментар


              #7
              Незнам моята колко харчи като дойда в София ама с бензина който идвам и се връщам до Бургас, същото количество го изгарям за 3 дена по задръстванията в София. Затова като дойда в Сф и оставям колата някъде по Младост и се разкарвам със СКГТ из центъра.
              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
              Ex.Opel Astra

              Коментар


                #8
                ами извъм грацко карам с около 100-120-140км/ч. и ми даде около 8 ама сега го засичам и грацко ми даде 15 е не е ли много някой с такова 1.8 да каже колко му дава
                Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

                Коментар


                  #9
                  Ами колега при условие че 1.4 12В мотора гори градско около 10л и на горе за 1.8 колко очакваш?
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #10
                    еми очаквах да е около 11-12 то еднa 520 дето е 150hp гори 12-14 ебати мотора на тоя фиат бензина го нема за нищо
                    Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

                    Коментар


                      #11
                      ФИАТ не са икономични автомобили, поне в частност бензиновите им мотори.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #12
                        Явно много киснеш в задръствания на мен на бензин ми дава 10/100, а на газ 11 в града, но не съм го снимал колко харчи извън, а на газ е около 9, но аз съм "нервен" шофьор 130-140 си поддържам.
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар


                          #13
                          Не работещ цилиндър може да вдигне разхода с 25% не знам защо но на мен ми се струва, че имаш проблем с температурен датчик. А това, че 1.4 гори еди колко си няма нищо общо с това колко ще гори 1.8-2.0................

                          Коментар


                            #14
                            chaveto написа:
                            Не работещ цилиндър може да вдигне разхода с 25% не знам защо но на мен ми се струва, че имаш проблем с температурен датчик. А това, че 1.4 гори еди колко си няма нищо общо с това колко ще гори 1.8-2.0................
                            Е какво сега ще изкараш 1.8 или 2.0 по-икономични от 1.4 мотора ли, така ли да го разбирам колега?
                            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                            Коментар


                              #15
                              batproho написа:
                              chaveto написа:
                              Не работещ цилиндър може да вдигне разхода с 25% не знам защо но на мен ми се струва, че имаш проблем с температурен датчик. А това, че 1.4 гори еди колко си няма нищо общо с това колко ще гори 1.8-2.0................
                              Е какво сега ще изкараш 1.8 или 2.0 по-икономични от 1.4 мотора ли, така ли да го разбирам колега?
                              възможно е, но само при определени условия. моето 1,6 хачи колкото на баща ми кромата, а ние имаме горе -долу еднакъв стил. ако той по някаква причина кара кромата си 2000 8 в по-нормално с 90-100 му взема с литър по-малко то бравото ми малкия мотор като го пънеш харчи яко, скоростите на малките мотори са доста по-къси и ако аз със 140 съм на 4000 оборота то големия двигател е на 3000
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X