Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лампички за фаровете "Айс Блу" - за къси или дълги

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лампички за фаровете "Айс Блу" - за къси или дълги

    искам да попитам нещо ако някой може да ми помогне ще му бъда мн благодарен... Карам Фиат Браво 96г. 1.6в Бриколажа съм си харесал едни лапички за фаровете "Айс Блу" струват 10 лв двете лампички... въпроса ми е има ли значение дали ще ги сложа за къси или дълги или габарити?! смисъл различни волтажи ли са крушките за къси,дълги и гаварити?! и а другия ми въпрос е от къде мога да си намеря по тънкажно дясно огледало (черно) и предна броня?! аз живея във Варна..Благодяря за вниманието... Нарушена т. 1.7 от правилата на форума.Колега, не с такива заглавия от една дума, която няма и връзка с темата! Коригирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    волтажа е еднакъв на цялата кола така че виж цокълаа за частите има един колега от варна продава браво на части или на моргата

    Коментар


      #3
      Re: здравейте

      icemaster89 написа:
      искам да попитам нещо ако някой може да ми помогне ще му бъда мн благодарен... Карам Фиат Браво 96г. 1.6в Бриколажа съм си харесал едни лапички за фаровете "Айс Блу" струват 10 лв двете лампички... въпроса ми е има ли значение дали ще ги сложа за къси или дълги или габарити?! смисъл различни волтажи ли са крушките за къси,дълги и гаварити?! и а другия ми въпрос е от къде мога да си намеря по тънкажно дясно огледало (черно) и предна броня?! аз живея във Варна..Благодяря за вниманието...
      За къси и дълги - да, но за габарити не виждам как ще ги сложиш.

      Коментар


        #4
        благодаря ви занчи ако реша да си сложа такива лапички за късите и дългите ще стане.. дам те за габаритите маи са различни

        Коментар


          #5
          Re: здравейте

          icemaster89 написа:
          искам да попитам нещо ако някой може да ми помогне ще му бъда мн благодарен... Карам Фиат Браво 96г. 1.6в Бриколажа съм си харесал едни лапички за фаровете "Айс Блу" струват 10 лв двете лампички... въпроса ми е има ли значение дали ще ги сложа за къси или дълги или габарити?! смисъл различни волтажи ли са крушките за къси,дълги и гаварити?! и а другия ми въпрос е от къде мога да си намеря по тънкажно дясно огледало (черно) и предна броня?! аз живея във Варна..Благодяря за вниманието...
          Младежо...ела на някоя среща и там задавай въпроси колкото искаш Ако видиш там Емо-Феникса може да го затрупаш с въпроси, няма да го притесниш Ай Емо ще черпя една бира някой ден.........около нова година
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            #6
            icemaster89 написа:
            благодаря ви занчи ако реша да си сложа такива лапички за късите и дългите ще стане.. дам те за габаритите маи са различни
            Вземи си повече комплекти ако ти харесат как свветят. От сега предсказвам че ще ги сменяш често.

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              icemaster89 написа:
              благодаря ви занчи ако реша да си сложа такива лапички за късите и дългите ще стане.. дам те за габаритите маи са различни
              Вземи си повече комплекти ако ти харесат как свветят. От сега предсказвам че ще ги сменяш често.
              Оги при мене на Типото по-често горят Найтбрейкърите, отколкото тея китайски измишльотини
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                #8
                еми с удовоствие ще дойда някой път на някои среща но нека да постегна бравото и тогава пък и чесно казано малко ще ми е неудобно никой не познавам как да се истърся еи така

                Коментар


                  #9
                  егати колеги днес уставям един приятел до тях и тъмън ще потеглям и забелязвам че колата е задимена и яко ми замириса на изгорено... стреснах се излизам да вида дали не гори нещо под капака няма влизам вътре още по голяма димилка излиза пушак зад пепелника паникиосах се и полях леко с вода и спря да дими :P но за сметка на това ми изгасна киометража хиц не свети освен като цъкна мигачите... лявия ми заден фар хич го няма и долу където са лампичките за номера дясната несвети ужас сега трябжа да я водя на токаджия мн съм бесен колеги

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    icemaster89 написа:
                    благодаря ви занчи ако реша да си сложа такива лапички за късите и дългите ще стане.. дам те за габаритите маи са различни
                    Вземи си повече комплекти ако ти харесат как свветят. От сега предсказвам че ще ги сменяш често.
                    Аз вече 1 година карам с едни такива за 7`50 комплекта Н1 Така че не знам какво имаш предвид
                    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                    Втората......пак същата!
                    (_-_)______////_______(_-_)
                    Punto75-Вече на жената!
                    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                    Коментар


                      #11
                      bmahob написа:
                      Аз вече 1 година карам с едни такива за 7`50 комплекта Н1 Така че не знам какво имаш предвид
                      Предполагам и че си много доволен, нали ?

                      Коментар


                        #12
                        да бе направо ми се ревее мн мн ме яд

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          bmahob написа:
                          Аз вече 1 година карам с едни такива за 7`50 комплекта Н1 Така че не знам какво имаш предвид
                          Предполагам и че си много доволен, нали ?
                          Ми крушки като крушки само дето светят бяло, иначе няма разлика с обикн. ВАрта/Осрам или друг такъв клас крушки
                          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                          Втората......пак същата!
                          (_-_)______////_______(_-_)
                          Punto75-Вече на жената!
                          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                          Коментар


                            #14
                            колеги помагаите как да си оправя сега тъблото и фара ?! токаджия ли да търся ?

                            Коментар


                              #15
                              имаш изгорял бушон не се шашкай!
                              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                              Втората......пак същата!
                              (_-_)______////_______(_-_)
                              Punto75-Вече на жената!
                              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                              Коментар

                              Working...
                              X