Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Летни гуми Good Year

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Летни гуми Good Year

    Колеги някой карал ли е с good year excellence:http://eu.goodyear.com/home_en/tires...ence/index.jspИ какво ви е мнението за тях? Мисля да обуя колата с едни такива 195/50/R15 какво ще кажете?
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    Не съм карал с такива, но мисля, 4е са много добър избор-безшумни и с добро сцепление при мокра настилка. Каква е цената в БГ?

    Коментар


      #3
      Re: Летни гуми Good Year

      blader написа:
      Колеги някой карал ли е с good year excellence:http://eu.goodyear.com/home_en/tires...ence/index.jspИ какво ви е мнението за тях? Мисля да обуя колата с едни такива 195/50/R15 какво ще кажете?
      според новия тест на ADAC , но за размер 185/60 R14 тази гума е добрабият я само Bridgestone Touranza ER300, Pirelli P6 и забележете Maloya Futura Primatoмоделите на Bridgestone са първи на двата теста от тази година на ADAC, както и на двата теста на OAMTCмоделите са Touranza ER300 и Potenza RE050явно школата F1 си е казала думата
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Re: Летни гуми Good Year

        sev написа:
        blader написа:
        Колеги някой карал ли е с good year excellence:http://eu.goodyear.com/home_en/tires...ence/index.jspИ какво ви е мнението за тях? Мисля да обуя колата с едни такива 195/50/R15 какво ще кажете?
        според новия тест на ADAC , но за размер 185/60 R14 тази гума е добрабият я само Bridgestone Touranza ER300, Pirelli P6 и забележете Maloya Futura Primatoмоделите на Bridgestone са първи на двата теста от тази година на ADAC, както и на двата теста на OAMTCмоделите са Touranza ER300 и Potenza RE050явно школата F1 си е казала думата
        Интересното е, че май няма 195/50/R15 от въпросните модели: Touranza ER300 и Potenza RE050, поне в Диана като гледах на сайта не се предлага.
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          А цената на Excellence в Европа: 50-55Е, в България 127-8лв с 20% намаление И в тоя бизнес като повечето останали сме лидери на пазара по цени
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #6
            Re: Летни гуми Good Year

            blader написа:
            Интересното е, че май няма 195/50/R15 от въпросните модели: Touranza ER300 и Potenza RE050, поне в Диана като гледах на сайта не се предлага.
            в сайта наистина нямаобаче нещо са го променяли и може да не е донагласенно можеш да им звъннешведнага ще ти кажат дали имат и колко броя са останалисъщо гледах теста за твоя размернай-добрата гума е Pirelli P6предлага се от Диана и го има 195/50/15но ми се струва, че цената ще е високано италианска гума на италианска кола ще пасне идеално :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Някой знае ли Pirelli P6 колко върви в България?
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #8
                Защо не потърсиш Maloya Futura PrimatoВ последните тестове са на 2-3 място185/60 R14 H - 3 място195/65 R15 H - 3 мястои ще са на доста ниска ценасамо тази цена намерих - за Maloya Futura Primato 205/55/R16 струва 148 лева
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  21 ГУМИ-MALOYA 185/60 R14 Futura Primato - 96лв. 195/60 R15 Futura Primato 126 лв.За най-лесно ето ви страницата.http://72.14.207.104/search?q=cache:...g&ct=clnk&cd=2

                  Коментар


                    #10
                    Re: Летни гуми Good Year

                    blader написа:
                    Колеги някой карал ли е с good year excellence:http://eu.goodyear.com/home_en/tires...ence/index.jspИ какво ви е мнението за тях? Мисля да обуя колата с едни такива 195/50/R15 какво ще кажете?
                    Намерих 195/60/15 193 лв. Провери на този сайт http://www.lans.dir.bg/bg/index.html има хубави работи
                    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                    Совалката средно на LPG
                    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                    Коментар


                      #11
                      Мерси за мненията и линковете, тези сайтове не ги бях виждал.Но всичко ме навежда на мисълта да си взема good year excellence. Първо maloya futura primato няма 195/50/15 а maloya futura sport v, но цената е 117лв, а аз за 127 мога да зема good year excellence, която също е на 3 място, а и по ми харесва, най-малкото е модел от миналата година
                      FIAT Bravo 1.6 16V '97

                      Коментар


                        #12
                        blader написа:
                        Мерси за мненията и линковете, тези сайтове не ги бях виждал.Но всичко ме навежда на мисълта да си взема good year excellence. Първо maloya futura primato няма 195/50/15 а maloya futura sport v, но цената е 117лв, а аз за 127 мога да зема good year excellence, която също е на 3 място, а и по ми харесва, най-малкото е модел от миналата година
                        Аз бих ти препоръчал Барум Бравурис, невероятно добра гума, 205/65/15 е под 100 лева парчето, твоя размер ще е около 85.Вервай ми, страшно добра гума, не само за парите си, всъщност това е ContiSportContact 1
                        Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                        Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                        ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                        Коментар


                          #13
                          pinko168 написа:
                          blader написа:
                          Мерси за мненията и линковете, тези сайтове не ги бях виждал.Но всичко ме навежда на мисълта да си взема good year excellence. Първо maloya futura primato няма 195/50/15 а maloya futura sport v, но цената е 117лв, а аз за 127 мога да зема good year excellence, която също е на 3 място, а и по ми харесва, най-малкото е модел от миналата година
                          Аз бих ти препоръчал Барум Бравурис, невероятно добра гума, 205/65/15 е под 100 лева парчето, твоя размер ще е около 85.Вервай ми, страшно добра гума, не само за парите си, всъщност това е ContiSportContact 1
                          от барума бегай на далече не може въобще да се сравнява с гудиара, а и до колкото си спомням в последния брой на ауто билт/не случайно го пиша за пинко/ имаше тест на гуми от който идеята е че евтиното излиза доста скъпо
                          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                          UNO 1.0 FIRE

                          Коментар


                            #14
                            blader написа:
                            Мерси за мненията и линковете, тези сайтове не ги бях виждал.Но всичко ме навежда на мисълта да си взема good year excellence. Първо maloya futura primato няма 195/50/15 а maloya futura sport v, но цената е 117лв, а аз за 127 мога да зема good year excellence, която също е на 3 място, а и по ми харесва, най-малкото е модел от миналата година
                            за 10 лева наистина по-добре марковата гума :D
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              stef написа:
                              pinko168 написа:
                              blader написа:
                              Мерси за мненията и линковете, тези сайтове не ги бях виждал.Но всичко ме навежда на мисълта да си взема good year excellence. Първо maloya futura primato няма 195/50/15 а maloya futura sport v, но цената е 117лв, а аз за 127 мога да зема good year excellence, която също е на 3 място, а и по ми харесва, най-малкото е модел от миналата година
                              Аз бих ти препоръчал Барум Бравурис, невероятно добра гума, 205/65/15 е под 100 лева парчето, твоя размер ще е около 85.Вервай ми, страшно добра гума, не само за парите си, всъщност това е ContiSportContact 1
                              от барума бегай на далече не може въобще да се сравнява с гудиара, а и до колкото си спомням в последния брой на ауто билт/не случайно го пиша за пинко/ имаше тест на гуми от който идеята е че евтиното излиза доста скъпо
                              Точно този материал за гумите аз го подбрах и даже го преведох.В него става дума за некви китайски и малайзийски зимни ментета Максис, Нексен, Нанканг, Траял и прочие непроизносими марки, а също и Тигар от Сърбия.Карал съм доста време служебните Шкода Суперб 2,5 TDI и Шкода Октавия 1,8 турбо с Бравурис (с такива гуми си идват от Чехия Шкодите) и смея да твърдя, че са перфектни гуми.Един приятел кара новото Мондео с Бравурис и също е страшно доволен.Може би бъркаш модела с някой друг.Ако си чел един от есенните броеве на немския Аутобилд, там има сравнение на летни гуми и Бравуриса отвява даже и някои от моделите на Мишлен, на 3 място се класира от общо 6(зад него са Мишлен Примаси Пилот и Енержи ХН 1), пред него са един модел на Пирели и КонтиПремиумКонтакт2.Поне имам достъп до фтп.сървъра на Аутобилд и цялата му огромна база данни и мога да сравнявам :P
                              Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                              Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                              ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                              Коментар

                              Working...
                              X