Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предно стъкло фиат браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предно стъкло фиат браво

    Здравейте :D Не знаех къде е точното място на тази тема и реших да бъде тукИсках да ви попитам колко ще ми струва смяната на предното стъкло на фиат браво със монтажа.Ако някой има опит с това и конкретно за Кобра питам)ако не поне информативно

    #2
    на мен ми сменяваха предното стъкло в кобра имаше два вариянта единия беше някаква европейско било по хубаво и май някаква друго ментарливо европейското с монтаж там някакви гумени уплатнения и много силикон 156 лева ми взеха ментарливото било с около 30-тина лева по евтино
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    Коментар


      #3
      Re: Предно стъкло фиат браво

      miss211 написа:
      Здравейте :D Не знаех къде е точното място на тази тема и реших да бъде тукИсках да ви попитам колко ще ми струва смяната на предното стъкло на фиат браво със монтажа.Ако някой има опит с това и конкретно за Кобра питам)ако не поне информативно
      Щети струва точно 102 лева с монтажа.Наскоро колегата ’reter’ го сменя в Кобра.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        Re: Предно стъкло фиат браво

        miss211 написа:
        Здравейте :D Не знаех къде е точното място на тази тема и реших да бъде тукИсках да ви попитам колко ще ми струва смяната на предното стъкло на фиат браво със монтажа.Ако някой има опит с това и конкретно за Кобра питам)ако не поне информативно
        30-40лв. На мен при смяната ми поискаха 30лв. , аз им дадох 40лв. на момците за да обърнат по-голямо внимание на колата [добро почистване преди поставяне на новото стъкли и "изпипване" при монтажа за да не претупат работата ]. След монтажа даже го бяха почистили и нямаше и следа от пръстови отпечатъци Стъклото аз им го дадох за монтаж[защото свалих от блъсната Мареа оригинално стъкло] при тях имаше само турски със циганската синя лента в горната част наподобяваща сенник Не ме кефят тези турски "джамове" а за испанско трябваше да чакам 10 дена и цената беше 220лв. Цената не ме бъркаше но 10 дена да чакам , мерси
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар

        Working...
        X