Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

счупено капаче на резервоара?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    счупено капаче на резервоара?

    Колеги имам следната болежка...пробвали са се да ми крадат нафтата и понеже капачето за към резервоара се отваря само отвътре,са го изкъртили откъм пантите. Явно не са успели да източат нищо,поне така ми показва таблото и са завили капачката на самия резервоар и са сложилия някакси капачето да стои,но го видях,че зее леко(бяха ми гепили и тасовете и оттам тръгнах да гледам дали и друго не са се мъчили да правят)...и ето ме с проблема ми,капачето е изкъртено откъм пластинките служещи за пантички и не знам как ще го оправям Някой оправял ли е подобно нещо и има ли идея какво да правя? Защото не ми се иска да стоя така с дупка зееща и виждаща се капачка на резервоара. Може ли някакси да се оправи това капаче,пък и да не е вече да се отваря само отрътре,все тая!Само да се скрие малко,защото сега капака играе и ако го сложа и карам така ще падне. Моля за помощ!Всяко едно мение ще бъде удостоено с внимание,благодаря за отговорите предваритело!
    ex.Мареа ТД100

    #2
    Ново капаче и боядисване със спрей тониран като колата, ако си намериш същия цвят най-добре де.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Имам счупено капаче но от обратната страна т.е. не се затваря.Черен цвят ноже и да измислим нещо с пантата.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        моето сега се "затваря"само откъм закопчалката,пантата зее...ако имам нужда от капаче ще те имам предвид,благодаряпърво да видя Митака какво ще каже,че ще трябва и може ли да се прави или реве за ново...гадна работа,обаче знаете ли кое ми е кеф и малко ме кара да гледам с насмешка-не са взели май и капка нафта... я кажете някой опитвал ли е да точи и какви трудности могат да срещнат,защото май сериозно са си поиграли преди да се откажат копеленцата. Аз помня само една случка с един бракуван куриер-така и не можахме да напълним нищо повече от устата си с нафта
        ex.Мареа ТД100

        Коментар

        Working...
        X