Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сваляне на предна броня на Браво :?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сваляне на предна броня на Браво :?

    КОлеги.. може ли някой със снимка да покаже къде е хваната предната броня , понеже ми предстои сваляне утре и такам.. аз знам за 4 болта.. 2 м/у фаровете и 2 при подкалниците.. Благодаря / не ми се иска да объркам нещо и такам.. /

    #2
    Скоро си махах бронята на Мареата, за да ми я залепят. Предполагам, че няма да има голяма разлика. Има два болта отпред, които се виждат, като отвориш капака. Има по два болта от двете страни за захващане за калниците. Отдолу има по един, който е за захващане към колонките на подкалниците и отпред още два - да не ти виси долната част на бронята. Под фаровете има и по един пластмасов жлеб, с който последно се законтря бронята, за да се държи и без болтове. Те се виждат, като си откачил вече долните болтове под двигателя и надигнеш откачената вече част на бронята, като гледаш нагоре и ги освобождаваш. Разбира се, трябва да махнеш и предната част на подкалниците, които са захванати за колонките. Трябва да откачиш и кабелите за халогените, самите халогени не се налага да ги демонтираш.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар

    Working...
    X