Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за съвет за филтър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля за съвет за филтър

    Здравейте колеги Първо искам да се извиня ако има подобна тема, малко се порових, но не намерих каквото ме интересува, а и нямам много време.Та въпроса ми е следния:Един колега си купи Браво със спортен въздушен филтър и много ми харесва звукът, който вади Реших и аз да си сложа, обаче ме интересуват някои работи първо.Има ли значение колко голям е филтърът? В магазините има какви ли не. (колата ми е браво 1.6 16В)Искам да го сложа в кутията на стоковия като махна горния капак и после да го затворя с нещо отгоре, та по принцип с какво може да се затвори?Не искам да махам кутията, защото първо много боклуци влизат от подкалника, второ знам, че трябва студен въздъх, а там ще е затоплен от двигателя.Има ли смисъл да сменям гумената тръба след филтъра с полирана, защото гледам, че някой филтри вървят в комплект с такава.И последно как ще се отрази на разхода на гориво?Благодаря предварително и пак се извинявам, ако повтарям някоя тема
    Fiat Bravo 1.6 16V GT

    #2
    х

    Щом не искаш да махаш кутията значи си вземи от малките спортни филтри.Ако е с полирана тръба я сложи.Относно разхода да гориво като е настъпваш повече ще ти харчи повече, а ако си караш нормално разхода е същия поне при мен

    Коментар

    Working...
    X