Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

15ки джанти на Пунто Спортинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    15ки джанти на Пунто Спортинг

    Здравейте,имам Пунто Спортинг от 98 година и искам да сложа 15ки джанти с гуми 195/50/15, но се притеснявам, че няма да се поберат в калниците защото колата е с спортно укачване(фабрично). Един приятел беше сложил на неговото пунто такива гуми но неговото беше 1,1 стандартно и е доста по високичко от мойто. Някой ако е слагал такива гуми или има савети ще бъда благодарен ако пише.пс. Стандарта за гуми за това пунто е 165/65/14, в сравнение с 195/50/15 разликата в диаметъра е 6мм, но мен ме притеснява ширината.

    #2
    Мнимавай да не опира горивопровода!
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      колега колкото и да е ниска едни 15-ки ако неможе да побере ...разбирам да са нещо от сорта 17-18-ки ...пробвай и ще разбереш,но мисля че няма да имаш проблеми
      1.6 16v Abarth

      Коментар


        #4
        колега аз съм точно със същите размери и ми опира но пък скоро говорих с друг човек и тои с такива размери и каза че няма проблем тои е с пунто HJT.така че трябва да пробваш за да разбереш.аз се съмнявам нещо да нямам проблем с задното окачване и мисля да го проверя тези дни.успех и да споделиш как е.п.п-продавам джантите ако те интересува пиши
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          колега слагай спокойно! няма да опират, аз съм слагал същия размер гуми а джантите бяха 7,5J.

          Коментар


            #6
            xtry написа:
            колега колкото и да е ниска едни 15-ки ако неможе да побере ...разбирам да са нещо от сорта 17-18-ки ...пробвай и ще разбереш,но мисля че няма да имаш проблеми
            както бях казал не ме притеснява височината а ширината, защото с това спортно окачване дори 14найските с които сам сега отзад се крият в калниците и ме е страх да не жули отстрани.мерси за постовете, ще посабера още малко информация и евентуално ще си взема като сварши зимата..

            Коментар

            Working...
            X