Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес сложих гуми регенeрат и ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Хубав регенерат не се разлепва ,на тировете се разлепва затото са по голям натиск около 40 тона .На кола не виждам проблем щом е добе балансиран.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #17
      то веднъж ще се случи... не случайно е забранено да се слага на предни гуми регенерат. а и като гледам в практикър цените.. регенерат струва 70лв, нова гума със същият размер - 80лв. като получаваш бонус монтаж и баланс. е от къф зор да се слага регенерат ?!
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #18
        Регенерата не е за предпочитане. На един познат на скоро както си карал с 80 км/ч му се разлепва задната регенерат гума хем е била на 6 месеца и едва не се е пребил с колата. Щетите му са биле,счупена задна лява част на бронята,тъй като парчето което се разлепва точно там я ударило. В крайна сметка по-добре да се дадат малко повечко пари,но след това ще ти е по - спокойно и по-сигурно.
        Уважавам тези,които ме уважават!
        Clube do Marea!

        Коментар


          #19
          спор няма, че регенерата не е добро решение, но колегата не пита това
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #20
            Mr Bobs ,не е ли по добре 2ра употреба истинска гума-около 30лв са бр. било лятна ,зимна,всесезонна,отколкото тия силиконовите,още повече пък и отпред-доста си смел.
            Marea HLX 147ps

            Коментар


              #21
              Колега, ако съм разбрал правилно въпроса,ти не питаш редно ли е да слагаш регенерат отпред Виенето да не те притеснява,миналата година бях с Континентал много добри-тази си взех Мишлен Алпин 3,много се чудих защо ми препоръчваха пак Конт... е разбрах,ако ги чуеш те как се обаждат над 40 ще се влюбиш в твойте.Та цената и марката не винаги са критерии.
              Либра 1,9 жтд 2000г. LX
              Фиат Крома 1,9 2009г.
              Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

              Коментар


                #22
                Аз карам с Корморан пластмаси , така де гуми Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 и зимните са по-шумни от летните. Явно грайфера и материала са от значение. Така, че си свиркай.
                Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                -------------------------------------------------------------

                Коментар


                  #23
                  Няма какво да се лъжеме,отвратителни са,Ноо за момента ще се търкалят тее! Благодарско за отговорите не всички
                  FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                  FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                  LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                  http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                  http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                  Коментар


                    #24
                    Чл. 10. (1) Моторно превозно средство или тегленото от него ремарке е техническинеизправно, ако има някоя от следните повреди или неизправности:9. по колелата и гумите:а) гумата не съответства по размер, налягане, допустимо натоварване и скорост на маркатаи модела на моторното превозно средство;б) гумата има разкъсвания;в) джантата е повредена или деформирана, липсва или е повреден елемент за закрепване наджантата към главината на колелото;г) дълбочината на протекторния рисунък на гумите на автомобилите и на мотоциклетите епо-малка от 1,6 мм;д) има вулканизирани или регенерирани предни гуми;е) не са балансирани колелата на лекия автомобил;Честито.
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #25
                      а) съдържанието на вредни вещества в отработилите газове, а при дизеловитедвигатели - и степента на димност, не съответстват на предписаните нормативнистойности;б) нивото на шума не съответства на предписаните нормативни стойности. и готово-няма задръствания,само по 2 подточки.България е страна на неограничените възможности,знам какво пише в закона,и въпреки този закон съм виждал сертификат от държавен орган който допуска преден монтаж на регенерат защото бил "СПЕЦИАЛЕН"-"СПЕЦИАЛЕН" -ама регенерат Пред закона всички сме равни,ама някой са по равни
                      Либра 1,9 жтд 2000г. LX
                      Фиат Крома 1,9 2009г.
                      Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

                      Коментар

                      Working...
                      X