Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препарат за стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препарат за стъкла

    Колеги, понеже почти всяка сутрин съм като "лалугер в иглу", ще питам за някакъв лек, с който или да премахна или поне да намаля изпотяването на прозорците отвътре в купето?
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    И на теб ли се потят.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...pic.php?p=3811
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Отивам за филтър
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        M5kov написа:
        Отивам за филтър
        А дали имаш и първо провери клапата за външен въздух.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Имам... Чистил съм го няколко пъти, но лятото проблем с изпотяване нямаше :D Клапата стои отворена, поради любимото на всички ни моторче Купих току що 1 Filtron, полски, 12 лв. с ДДС :D Дано утре да се похваля, че иглуто се е разтопило
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            M5kov написа:
            Имам... Чистил съм го няколко пъти, но лятото проблем с изпотяване нямаше :D Клапата стои отворена, поради любимото на всички ни моторче Купих току що 1 Filtron, полски, 12 лв. с ДДС :D Дано утре да се похваля, че иглуто се е разтопило
            Голям си бързак ей сега написа купувам и в момента го купи.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Почивката ми беше точно в 3 :D
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Личното ми наблюдение е, че ако не са чисти стъклата се потят и трудно съхнат. В момента нямам никакво отопление и само от вентилатора на най слабата степен + загуба от дупката на радиатора и стъклата грам не се потят. От началото тръгвам без вентилатор за да не ми духа студено и в момента в който тръгнат да се запотяват и пусна вентилатора запотяването изчезва. Всяка седмица стъклата се мият с препарат и най важното е, че не се пуши в колата.

                Коментар


                  #9
                  Ако вътре в колата няма влага стъклата не се потят ,има влага има и мъгла по стъклата .Живея в град с много по влажен въздух от вашият и ако всичко е наред няма изпотяване.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар

                  Working...
                  X